Par blogu

Sveiks, lasītāj!

Esmu Lotārs Zariņš un šī, ir perfekta diena, jo manam blogam ir par vienu skatījumu vairāk. Paldies tev par to!

Sevi varētu nodēvēt par pusaudzi, pieaugušu bērnu, studentu, aktīvu dzīves baudītāju, viss iepriekš nosauktais mani raksturo. Kāpēc es izveidoju savu blogu? Šo jautājumu tu vari man pajautāt, kad tiksimies.

Long story short: esmu sportists gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, man visu laiku patīk sacensība un savu robežu pārvarēšana. Astoņus gadus trenējos peldēšanā, īsāku laika periodu esmu trenējies arī Taekwondo un basketbolā. Triatlons (peldēšana, riteņbraukšana, skriešana) ir mans aktivitāšu ekvivalents pie dabas. Viens no manas dzīves pamatpostulātiem ir hokejs, kura dēļ tapa arī blogs.

Es atgriežos pie saknēm, jo ilgu laiku šeit mājoja mans lolojums Hokeja Blogs, kuram tagad jau labu laiku ir sava telpa ŠEIT. Tāpēc nebrīnieties, ka visi vēsturiskie ieraksti šajā telpā ir hokeja rakstura.

Kopš pamatskolas beigām mans mērķis ir žurnālistika, ko tagad mācos, tāpēc pašmācības ceļā apguvu teksta kultūru un video, foto vides. Vairāk par manu profesionālo karjeru vari iepazīties ŠEIT.

Blogā es publicēju savus domu lidojumus un pārgājienus, lai gan sports man ir tuvs temats, pieskaros arī citiem tematiem. Respektīvi, dalos ar to, kas man sakrājies vai vēlos, lai tu zinātu.

Lasi vesels 🙂

P.S. Dzīvi vajag dzīvot tā, ka pat balodis lidojot virs tava kapakmeņa, aiz cieņas paciestos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s