Jauna lapa – hokejablogs.lv

Posted: augusts 26, 2013 in 2012. gada Pasaules čempionāts hokejā, 2013. gada Pasaules čempionāts hokejā, Dinamo, Hokejs, HS Rīga, KHL, NHL
Birkas:

Sveiks, Hokeja Bloga lasītāj!

Līdz šodienai blogs ir piedzīvojis gan kāpumus, gan kritumus, gan celšanu slavas zenītā, gan nievas… Jūs esat mums ieteikuši, ko uzlabot un ieviest jaunu. Esam centušies visu realizēt un labot.  Šogad viens jaunumiem ir intervijas, tas ir, kas jauns tāpēc arī tiek pieļautas daudz kļūdas, bet ar katru reizi uzlabojamies.

Par šo ieceri, kuru mēs tagad publicēsim, esam domājuši ilgu laiku. Tomēr, apstākļu nesakritības dēļ to nevarējām izdarīt ātrāk, bet viss sakārtojās. Varam paziņot, ka Hokeja Blogam beidzot ir jauna mājaslapa. Vēl līdz galam viss nav pabeigts, bet lēnā garā visu savedīsim kārtībā. Pašlaik visi vecie raksti ir apskatāmi šeit, bet drīz vien arī jaunajā mājaslapā visus varēs apskatīt.

Tātad jaunā mājaslapa ir hokejablogs.lv! Ja ir kādi ieteikumi, pretenzijas vai kaut kas cits rakstāt uz hokejablogs@gmail.com. Tāpat pievienojies sekotājiem mūsu twitter kontā – hokeja_blogs, draudzējies ar mums facebook – Hokeja Blogs un subscribe mūsu kanālu – HokejaBlogs.

Paldies, ka jūs esat ar mums!
Hokeja Blogs

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s