Ar vien straujāk tuvojas 3. aprīlis, kad būs noslēdzošā diena NHL spēlētāju maiņām. Tāpēc klubu ģenerālmenedžeri sāk meklēt jaunus pastiprinājumus savām komandām.

Vairums ģenerālmenedžeru joprojām uzskatu, ka ir pietiekami daudz laika, lai izskatītu, kurus spēlētājus aizmainīt un, kurus iegūt. Šis spēlētāju maiņu termiņš varētu būt viss neprognozējamais, jo saīsinātā sezona ir ieviesusi savas korekcijas.Dens Boils

“Viss ir tā kā saspiests, es nezinu vai man ir jābūt satrauktam,” sacīja Bostonas “Bruins” ģenerālmenedžeris Pīters Čiareli. “Šī saīsinātā sezona ir sarežģījusi situāciju. Vairāki klubi apgalvo, ka viņiem nav ar, ko vienoties, bet es domāju, ka neviens nav iztājies no cīņas līdz spēlētāju maiņas beigu dienai.”

Filadelfijas “Flyers” ģenerālmenedžeris Pols Homgrēns ir viens no tiem, kurš savu klubu neapstiprinās ar kādu spēlētāju, jo “lidotājiem” izredzes tikt play-off, pēc Holmgrēna domām  neesot.

“Mēs esam diezgan tālu no play-off zonas,” viņš turpināja. “Ja būs iespēja iegūt kādu labu spēlētāju skatoties nākotnē, mēs izskatīsim piedāvājumu, bet tagad es neko nemeklēju.”

Čikāgas “Blackhawks” ģenerālmenedžera Stana Bovmana komentārs par spēlētāju maiņām: “Es nedomāju, ka spēlētāji vēlās tikt aizmainīti, kamēr viņi ir iekšā sacensībā. Var teikt katra komanda Rietumos var cīnīties par play-off, tāpēc spēlētāji grib būt daļa no šīs cīņas.”

Spēlētāji, kuri varētu tikt aizmainīti uz jaunu komandu:

Džeroms Iginla. Kalgarī “Flames” kapteinim pēc šīs sezonas beigsies līgums ar komandu, tāpēc Iginla varētu pievienoties kādam jaunam klubam. Ļoti daudziem NHL klubiem ir vajadzīgs pieredzējis un labs spēlētājs un viens no tādiem ir Iginla. Komandas kuras izrāda intresi par spēlētāju: Pitsburgas “Penguins” un Bostonas “Bruins”.

Daniels Alfredsons. Vēl viens tāda tipa spēlētājs kā Džeroms. Lokauta laikā klīda runas, ka Daniels varētu beigt hokejista karjeru, bet Daniels Alfredsonsuzbrucējs savos 40 gados izskatās ļoti sprauns. Ir maza varbūtība, ka “Senators” kapteinis pametīs komandu, bet tas  ir iespējams.

Dens Boils. Sanhosē “Sharks” aizsardzības balsts, lai arī Boila roku veiklība nav tik izcila kā agrāk Dens vēl, jo projām rāda augstas klases hokeju. Iespējams arī šis spēlētājs nepametīs haizivis, bet redzot kā Sanhosē klubam iet izlēgšanas spēlēs Boils varētu atrast labāku komandu.

Jaromirs Jāgrs. Čehu veterāns pasaules labākajā hokeja līgā rāda ļoti atzinīgu sniegumu tāpēc arī daudzi klubi ir ieinteresēti par viņa pakalpojumiem. Vislielāko intresi par Jāgru izrāda Kaspara Daugaviņa “Senators” kā arī Montreālas “Canadiens”. Tāpat savu karjeru Jāgrs varētu turpināt Nešvilas “Predators”, Bostonas “Bruins” vai Vankūveras “Canucks” vienībā.

Tāpat jaunu klubus varētu atrast tādi spēlētāji kā Brendans Morovs (Stars), Maiks Kamelleri (Flames), Maiks Ribeiro (Capitals), Roberts Luongo (Canucks), Mika Kiprusofs (Flames) un citi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s