Gārnets, Sopels, Tihonovs un Ņičuškins – KHL play-off ceturtdaļfināla labākie spēlētāji

Posted: marts 21, 2013 in Hokejs, KHL
Birkas:, , , ,

Maikls Gārnets, Brents Sopels, Viktors Tihonovs un Valērijs Ņičuškins atzīti par KHL play-off otrā raunda labākajiem spēlētājiem.

Par labāko vārtsargu ceturtdaļfinālā ticis atzīts Čeļabinskas “Traktor” spēlētājs Maikls Gārnets. Piecās spēlēs kanādiešu vārtsargs Valērijs Ņičuškinsaizvadīja neielaižot nevienus vārtus, sērijā pret Omskas “Avangard”. Maikls atvairīja 98,57 % metienus un vidēji spēlē ielaida 0,40 vārtus.

Labākais aizsargs- Brents Sopels. Ufas “Salavat Yulaev” aizsargs 7 spēlēs guva divus vārtus (vieni no tiem bija uzvaras) un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu +4.

Par labāko uzbrucēju ticis atzīts Sanktpēterburgas “SKA” spēlētājs Viktors Tihonovs. 4 spēlēs krievu uzbrucējs guva piecus vārtus (vieni no tiem bija uzvaras) un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Lietderības koeficents sērijā pret Čerepovecas “Severstal” uzbrucējam bija +6.

Labākais jaunais spēlētājs, Čeļabinskas “Traktor” talants,- Valērijs Ņičuškins. 5 spēlēs 18 gadus vecais uzbrucējs guva trīs vārtus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu +2.

khl.ru

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s