Patriks Keins atzīts par pagājušās nedēļas NHL pirmo zvaigzni

Par pagājušās nedēļas Top 3 zvaigznēm atzīti- Patriks Keins (Blackhawks), Džeimijs Bens (Stars) un Martins Brodērs (Devils).

Čikāgas “Blackhawks” uzbrucējs Patriks Keins aizvadītajā nedēļā atzīts par labāko spēlētāju. Patriks KeinsKeina pieci vārti palīdzēja komandai izcīnīt trīs uzvaras un turpināja “Blackhakws” sensacionāli labo startu šosezon. 12 spēlēs Čikāgas komanda ir izcīnījusi 10 uzvaras, bet divas reizes zaudējusi papildlaikā. Patriks 12 spēlēs šajā gadā guvis deviņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Otrā aizvadītās nedēļas zvaigzne ir Dalasas “Stars” uzbrucējs Džeimijs Bens. Pagājušajā nedēļā uzbrucējs trīs spēlēs guva četrus vārtus, divi no tiem bija uzvaras, un atdeva divas rezultatīvas piespēles, palīdzot “Stars” komandai rietumu konferencē pakāpties uz astoto vietu. Šajā sezonā 7 spēlēs Bens guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Trešā pagājušās nedēļas zvaigzne ir veterāns Martins Brodērs. Martins, “Devils” komandai trīs spēlēs palīdzēja izcīnīt trīs uzvaras un vidēji spēlē ielaida 1.33 ripas, toties savus vārtus sargāja vārtus 94 % robežās. Šosezon 9 spēlēs Brodērs vidēji spēlē ielaidis 2.29 vārtus un sargājis vārtus neskartus 91% robežās.

nhl.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s