31. janvāra ziņas hokejā

Posted: Janvāris 31, 2013 in Hokejs, NHL

Vašingtonas “Capitals” īpašnieki ir neapmierināti ar Aleksandra Ovečkina spēli. Viņi uzsver, ka šis Aleksandrs Ovečkins pašlaik ir vissliktākais sezonas sākums krievu hokejistam. Sešās spēlēs hokejists ir guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Vašingtonas treneris Outs mēģināja Ovečkinu iespēlēt kā labās malas uzbrucēju, bet velti.

Otavas "Senators"Otavas “Senators” ar 5:1 sagrāva Montreālas “Canadiens” un pakāpās tabulā uz 4. vietu. Arī šajā spēlē galvenais varonis bija “Senators” vārtsargs Kreigs Andersons, kurš šogad ir aizvadījis fantastisku sezonas sākumu un ir pirmais vārtsargs līgā. Kreigs atvairīja 32 no 33 metieniem, vārtu sargāšanas procents 96%. Tāpat pirmos vārtus sezonā guva Otavas komandas kapteinis Daniels Alfredsons.

Minesotas “Wild” komanda ar 3:2 uzvarot pēcspēles metienos “Blackhawks” lauzusi sešu uzvaru sēriju Čikāgas komandai.  Viens no uzvaras kaldinātājiem bija vārtsargs Niklas Bekstroms, kurš nomainīja Džošu Hārdingu pirmā 160401195_slideperioda 6. minūtē pēc diviem ielaistiem vārtiem. Bekstroms atvairīja visus 28 metienus, bet pēcspēlēs metienos ielaida tikai vienus vārtus.

Edmontonas “Oilers” un Fīniksas “Coyotes” spēlē, naftinieku uzvaras nesējs bija Nails Jakupovs, kurš guva papildlaikā vārtus un nu 5 spēlēs krievam šie bija trešie vārti. Savu pirmo spēli “Coyotes” rindās aizvadīja vārtsargs Čads Džonsons, kurš aizvietoja

Vankūveras "Canucks"

savainoto Maiku Smitu, no 21 metiena vārtsargs atvairīja 19.

Fantastiskā Roberta Luongo spēles rezultātā “Canucks” ar 3:0 uzvarēja Kolorado “Avalanche” komandu. Katrā periodā vankūverieši guva pa vieniem vārtiem, lieliskās aizsardzības un labā vārtsarga dēļ “Canucks” izcīnīja skaistu uzvaru.