Kaļiņins: “Artjuhins visu izdarīja pareizi”

Posted: janvāris 23, 2013 in Hokejs, KHL

Sanktpēterburgas “SKA” kapteinis Dmitrijs Kaļiņins apgalvojis, ka situācijā, kur Artjuhins uzbruka Jalasvāram nebija nekas īpašs.

”Man nav, ko pārmest spēlētājiem, viņi cīnijās līdz galam un tāpēc arī mēs izcīnijām uzvaru. Pirms izslēgšanas spēlēm mums ir vēl jāpiestrādā pie vairākuma izspēles, to mēs uzlabosim Jevgēņijs Artjuhins uzbrūkot Janem Jalsvāramfebruāra pauzē.” Par Artjuhina uzbrukumu kapteinis teica šādus vārdus: “Artjuhins visu izdarīja pareizi. Jalasvāra viņu iegrūda bortā, bet tiesneši nereaģēja, tāpēc Jevgēņijs izlēma rīkoties pats.”

Jevgēņijs Artjuhins spēlē saņēma 39 minūšu sodu, bet šodien KHL vadība izlēma, ka huligāns saņems tikai 3 spēļu diskvalifikāciju. Tagad Artjuhins ar nopelnītām 127 soda minūtēm ir rupjākais hokejists līgā.

Sanktpēterburgas komandas galvenā trenera Juka Jalonena komentārs: “Pirmajā spēlē ar Maskavas “Dinamo” mums gāja ļoti grūti. Pirmā perioda lielāko daļu mēs pavadījām mazākumā, bet otrajā un trešajā periodā mums spēle aizgāja. Ļoti labi vārtos nostāvēja Iļja Ježovs. Pretinieks šodien spēlēja labāka, bet mēs uzvarējām.”

Tāpat galvenais treneris sacīja, ka epizodi, kurā Artjuhins uzbruka Jalasvāram viņš neredzēja.

Sanktpēterburgas komanda ar 98 punktiem ir līgas labākā komanda.

Jevgēņija Artjuhina komentārs:”Es nevēlos komentēt šo situāciju. No malas izskatījās trākāk, bet tur nekas īpašs nebija. Tad, kad Jane iegrūda mani bortā es arī dabūju traumu.”

championat.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s