Maskavas “CSKA” pārtrauks līgumsaistības ar Brizgalovu

Posted: Decembris 30, 2012 in Hokejs, KHL
Birkas:, , ,

Rīt, 31. decembrī, Maskavas “CSKA” klubs lauzīs līgumu ar NHL lokauta spēlētāju Iļju Brizgalovu.

Kā ziņo Sovetskij Sport, tad “CSKA” klubs neesot apmierināts ar krievu Iļja Brizgalovsvārtsarga Iļjas Brizgalova sniegumu. Pirms kāda laika tika ziņots, ka vārtsargam ir dota atpūta, bet izrādās pēc 26. decembra spēles Iļja ir iedzīvojies savainojumā.

Līgums ar vārtsargu bija noslēgt līdz 2013. gada 30. aprīlim. Līdz šim aizvadītās 12 spēlēs vārtsargs vidēji mačā ielaidis 2,13 vārtus, un atvairīšanas procents 91,3.

Iļja Brizgalovs NHL aizvadījis 10 sezonas, nospēlējis 385 spēles (189 uzvaras, 29 ”sausās” spēles) vidēji spēlē ielaižot 2.52 vārtus un atvairot 91,5% pretinieku metienu.

sovsport.ru

Advertisements
Komentāri
  1. Bryz saka:

    Flyers kaa miljakajai komandai sekoju lidzi pastiprinati, bet pirmo reizi dzirdu runas par to, ka vinu negaida atpakalj. Drizak ir gadijies dzirdet uzticibu un ticibu, ka vinsh iespelesies. Sviestu nedaudz raksti…

  2. Flyers saka:

    Bryz raksta:Flyers kaa miljakajai komandai sekoju lidzi pastiprinati, bet pirmo reizi dzirdu runas par to, ka vinu negaida atpakalj. Drizak ir gadijies dzirdet uzticibu un ticibu, ka vinsh iespelesies. Sviestu nedaudz raksti… Sviests ir tas ka lasīt vajag precīzi! Runa ir par CSKA! Visiem – Laimīgu Jauno gadu! Prozīt!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s