HS Rīga saspringtā cīņā piekāpjās SK Rīga 97 komandai

27. decembrī divu rīdzinieku komandu cīņā savu sesto uzvaru čempionātā izcīnija SK Rīga 97 komanda.

Spēli aktīvi uzsāka abas  komandas. Pirmā perioda vidusdaļā SK Rīga uzbrucējs Marians PurmalisIngus Siksna ar skaistiem vārtiem atklāja rezultātu. Drīz vien pēc pāris minūtēm Specklase savu pārsvaru dubultoja. Pēc pirmā perioda HS Rīga komanda bija iedzinējos ar 0:3.

Otro periodu aktīvāk uzsāka HS Rīga komanda. Pēc piecām aizvadītām minūtēm savu pirmos vārtus sezonā guva Aleksandrs Kasmiņins HS Rīga komandas spēlētājs ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī samazināja vārtu starpību. Perioda vidū SK Rīga nomainīja vārtsargu un tas par labu nāca HS Rīga komandai. Otrās trešdaļas izskaņā HS Rīga uzbrucējs Marians Purmalis spēli padarīja aizraujošāku, ar gūtiem vārtiem Marians samazināja vārtu starpību līdz minimumam. Periods beidzās  ar rezultātu 3:2 SK Rīga komandas labā.

Spēles beigu periodā HS Rīga cīnijās cik varēja, bet SK Rīga aizsardzību nevarēja salauzt. Pēdējos vārtus spēlē guva Specklases hokejists Ingus Siksna. Spēle beidzās ar rezultātu 4:2, uzvaru izcīnīja SK Rīga 97 komanda.

Vārti: SK Rīga 97- 10:50, Ingus Siksna (Aleksandrs Smirnovs). 11:54, Aleksandrs Visockis. 17:47, Artūrs Apfelbaums (Aleksandrs Visockis). 42:00, Ingus Siksna (Mikus Potāpovs).

HS Rīga- 25:10, Aleksandrs Kasmiņins (Ričards Briška). 39:06, Marians Purmalis (Miks Cinis, Ričards Briška).