9. decembrī Hokeja skolas Rīga hallē otro savstarpējo spēli sezonā aizvadīja HS Rīga un Prizma/Pārdaugava komandas. Komandas bija tikušās oktobra vidū, kad Volvo hallē uzvaru sīvā cīņā izcīnīja Pārdaugavas komanda. Šodien, diemžēl, HS Rīga atkal piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

1. periods. Spēle sākās ļoti aktīvi. Jau 40. sekundē HS Rīgas zonā pēc iemetiena vārtus guva Prizmas hokejists Uvis Skrebeļs, neviens nebija gaidījis, tādu pavērsienu. Lielākā spēles daļa tika aizvadīta mājinieku, HS Rīga, zonā. Vienīgi otrā un trešā rīdzinieku maiņa varēja kaut ko izveidot Pārdaugavas zonā. HS Rīga-PrizmaPerioda vidū rezultātu izlīdzināja HS Rīga hokejists Artūrs Ļebedevs. Drīz vien noraidījumu nopelnīja HS Rīgas aizsargs Raivis Reiss, kurš nūju iegrūda Prizmas hokejista Reiņa Vītoliņa kaklā. Pārdaugavas hokejisti vairākumu nerealizēja un rezultāts pēc pirmā perioda bija, 1:1. Starp citu, Reinis Vītoliņš spēlē vairs neatgriezās.

2. periods. Otro perioda atkal aktīvāk uzsāka Prizmas hokejisti, jo jau 3. minūtē rezultātu palielināja Pārdaugavas hokejists Daniels Cvetkos, kurš pēc HS Rīga vārtsarga, Inta Grāvera, atsistās ripas vārtu priekšā guva vārtus. Visu periodu abas komandas ļoti aktīvi uzbruka no vieniem uz otriem vārtiem. Perioda 8. minūtē ļoti nesmuku noraidījumu nopelnīja HS Rīga hokejists Kirils Bogdanovs. Konfliktējot ar Prizmas hokejistu Niku Sandi Voiceščuku, Kirils pagrūda pārdaugavieti mugurā un nopelnīja 2+2, soda minūtes. Periods beidzās ar rezultātu 2:1 Prizma/Pārdaugava komandas labā.

3. periods.  Šis bija visinteresantākais periods šajā spēlē. Gandrīz katrs uzbrukums beidzās ar metienu un spēka spēli pie vārtiem. Perioda sākuma daļā abas komandas regulāri apmainījās ar uzbrukumiem, bet ar katru uzbrukumu HS Rīga parādīja, ka grib izlīdzināt rezultātu. 7. minūtē pēc HS Rīga hokejista Maira Krustiņa kļūdas uz pretinieku zonas zilā līnijas, pretuzbrukumā izgāja trīs Prizmas hokejistu pret vienu HS Rīga aizsargu. Aizsargs nebija glābējs un Agnis Nīmands guva skaistus vārtus, Prizma palielināja rezultātu līdz 3:1. Astoņas minūtes pirms spēlēs beigu signāla rezultātu samazināja HS Rīga. Diemžēl, gūtie vārti un vārtsarga noņemšana neglāba HS Rīga komandu no zaudējuma.

Vārti. Prizma/Pārdaugava- 00:40, Uvis Skrebeļs (Niks Sandis Voiceščuks). 22:55, Daniels Cvetkovs (Kirils Holostovs, Alans Zeņko). 47:24, Agnis Nīmands (Deniss Drobotovs).

HS Rīga- 10:15, Artūrs Ļebedevs (Ričards Briška, Vitālijs Gorohovs). 52:37. Artūrs Ļebedevs (Ričards Briška, Vitālijs Gorohovs).

Soda minūtes. Prizma/Pārdaugava- 8. HS Rīga- 10.