Keins par KHL: “Tu nospēlē sešas minūtes spēlē un viņi grib, lai tu iemestu trīs vārtus”

Posted: Decembris 3, 2012 in Hokejs, KHL, NHL
Birkas:, , , ,

21 gadu vecais kanādiešu uzbrucējs Evanders Keins, kurš pirms divām nedēļām tika atlaists no Minskas “Dinamo”, ir izsacījies diezgan skeptiski par KHL.

“Tas nestrādāja. Tu nospēlē sešas minūtes spēlē un komanda grib, lai tu iemestuEvanders Keins trīs vārtus. Ja tā atklāti saka, tad es Minskā nebiju plānojies pavadīt visu gadu, bija domāts līgumu pagarināt ik pēc mēneša”, tā Keins sacīja Winnipeg Free Press.

12 pavadītās spēlēs KHL Evanders guva tikai vienu punktu un nopelnīja 47 soda minūtes. Vidēji spēlē viņš laukumā pavadīja 13 minūtes, lietderības koeficents uzbrucējam bija -8. Tāpat viņš saņēma vienas spēles diskvalifikāciju par nepareiza spēka paņēmiena izpildi.

“Bija dažas dienas viesnīcā, kad nevarēja skatīties televizoru. Pats televizors bija, bet skatīties to nevarēja, tāpēc es lādēju filmas uz klēpjdatora. Tā nebija mana pozitīvākā pieredze, bet tā mani norūdīja”.

Galvenais iemesls, kāpēc Keins tika atlaists, bija hokejista nespēja pielāgoties KHL spēlētajam hokejam. Tāpat tiek minēts, ka viņam vienkārši neesot patikusi komanda, jo lokauta spēlētāji Džo Pavlevskis un Peka Rinne Baltkrievijā jūtoties labi.

winnipegfreepress.com

Advertisements
Komentāri
  1. Anonīms saka:

    Tak ko var melzt. Vidējais laiks 13 min. Tākā 12 spēlēs NHL špīleram vajadzētu gūt vairāk par vienu punktu. Kaut kā jau jaataisnojas , pff :s

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s