25. novembrī savu sesto spēli turnīrā aizvadīja HS Rīga komanda, kad pretī stājās Sāga/Ogre juniors komanda. Šosezon komandas jau bija tikušās un pirmajā spēlē Sāga pārspēja HS Rīga ar 4:5.

1. periods. Spēle iesakās ļoti aktīvi, jau pirmajās sekundēs HS Rīga komandas HS Rīgarezultatīvākais spēlētājs, Vitālijs Gorohovs, varēja atklāt rezultātu pēc Sāgas aizsarga, Dāvja Ļaksas kļūdas uz zilās līnijas. Tomēr Vitālija mestā ripa pāri Sāgas vārtsargam atsitās pret vārtu stabu. Daudz reizes HS Rīga komanda atradās mazākumā, bet visas reizes komanda nocīnijās pašaizliedzīgi un vārtus neielaida. Pēc pirmā perioda rezultāts netika atklāts, 0:0.

2. periods. Otrā spēles daļa jau bija interesantāka. Drīz vien pēc otrās trešdaļas sākuma spēles rezultātu atklāja Sāgas komandas un visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Dzierkals. Dažas minūtes tas pats Dzierkals rezultātu dubultoja. Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem spēlē HS Rīga komanda atvērās. Perioda nobeigumu Rīgas hokejisti lielāko daļu pavādīja Sāgas zonā. It īpaši jāuzteic trešā maiņa, kur Marians Purmalis, Kristaps Liepa un Mairis Krustiņš veidoja ļoti bīstamus momentus pie pretinieka vārtiem. Diemžēl, HS Rīga hokejisti neguva vārtus un periods beidzās iedzinēju lomā, 0:2.

3. periods. Trešo spēles periodu aktīvi uzsāka HS Rīga hokejisti, pēc trim aizvadītām minūtēm Eduards Krustiņš pārspēja Sāgas vārtsargu Rostislavu Bagriju. Dažas minūtes vēlāk rīdzinieki izlīdzināja rezultātu. Perioda vidus daļā izcēlās kautiņš starp Kirilu Bogdanovu un Tomu Feņenko, tas arī bija spēles lūzums. Septiņas minūtes pirms perioda beigu signāla uzvaras vārtus HS Rīga labā guva komandas rezultatīvākais spēlētājs Vitālijs Gorohovs. Ļoti aizraujošā cīņā uzvaru izcīnija HS Rīga komanda ar 3:2.

Vārti: Sāga. 24:07, Mārtiņš Dzierkals. 30:23, Mārtiņš Dzierkals (Juliāns Misjus).

HS Rīga. 43:44, Eduards Krustiņš (Vitālijs Gorohovs). 47:28, Artūrs Ļebedevs (Vitālijs Gorohovs). 53:25, Vitālijs Gorohovs (Artūrs Ļebedevs, Ričards Briška).

Soda minūtes: Sāga- 10. HS Rīga- 18.