10 fakti par Maskavas “Dinamo” pirms spēles ar Rīgas “Dinamo”

Posted: novembris 28, 2012 in Hokejs

  • Šosezon maskavieši 29 spēlēs ir izcīnījuši 22 uzvaras, 4 no tām bullīšos un 2 papildlaikā, bet 7 reizes atzinuši citas komandas pārākumu, vienā no tām papildlaikā. “Dinamo” guvusi 91 vārtus, bet tikai 63 ielaidusi. Rietumu konferencē komanda ieņem trešo vietu, bet visā līgā otro ar 61 izcīnītu punktu.  
  • Komandas spēlētāju kodolu veido 29 krievi, 2 zviedri un somi, pa vienam slovākam un ukrainim. Komandas vidējais vecums ir 27,62 gadi, vidējais svars- 85,86 kg., bet vidējais augums- 182,59 cm.
  • Maskavas klubā lokauta laikā spēlē viens no pasaules labākajiem hokejistiem, Aleksandrs Ovečkins #32, kurš nepārprotami ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, 20 spēlēs uzbrucējs guvis 23 punktus. Tāpat klubā spēlē Ovečkina komandas biedrs no NHL kluba Vašingtonas “Capitals” Niklas Bekstrēms #69, 11 (7+10), un pagājušās sezonas viens no komandas līderiem Leo Komarovs #87.
  • Savainoto spēlētāju sarakstā atrodas aizsargi Deniss Barancevs #8, Aleksandrs Bojkovs #4, Igors Ščadilovs #80, uzbrucēji Mihails Aņisins #22 un Jurijs Babenko #12, Konstantīns Gorovikovs #21, kā arī vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko #1.
  • Maskavas komanda ieņem otro vietu līgā pēc gūtajiem vārtiem (91). “Dinamo” ir trešais labākais metienu realizācijas procents līgā 10,28 %, kopumā maskavieši pa vārtiem ir metuši 885 reizes.
  • Vecākais spēlētājs ir 37 gadus vecais aizsrags Aleksandrs Bojkovs #4, 2 spēlēs viens punkts. Jaunākais spēlētājs ir 18 gadus vecais aizsargs Andrejs Mirnovs #94, 24 spēlēs hokejists guvis 2 punktus.
  • Visvairāk punktus pret Rīgas “Dinamo” komandu ir guvis Leo Komarovs #87, kurš 13 spēlēs guvis 13 punktus.
  • Maskavas “Dinamo” pret Rīgas “Dinamo” piecu sezonu laikā ir aizvadījusi 25 spēlēs. 13 reizes ir uzvarējusi Maskavas komanda, bet 12, rīdzinieki.
  • Maskavas komandu vada mums ļoti labi pazīstamie treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kuri ar komandu strādā jau trešo gadus.
  • Ir ļoti daudzi iemesli kāpēc Rīgas “Dinamo” vajadzētu uzvarēt maskaviešus. 1. Maskavai ir traumēti 7 spēlētāji un to skaitā ir komandas pirmais vārtsargs. 2. Rīgas “Dinamo” spēlē mājās, fantastisko fanu priekšā. 3. Rīgas komandas vadība ir sagatavojusi īpašu izklaides pasākumu „Uzvelc kreklu mugurā, tērpies cīņai sarkanā!” Iespējams sarkanās krāsas būs papildus stimuls rīdziniekiem izcīnīt uzvaru.

Spēles sākums, 19:15 un to tiešraidē varēs redzēt TV6 kanālā. http://www.tv3play.lv/program/hokejskhl

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s