Divu pastarīšu komandu cīņā Valmiera pārliecinoši sagrauj HS Rīga ar 7:1.

1. periods. Spēlēs sākums iesākās traģiski HS Rīga komandai, jau 28 sekundē spēles rezultāts bija atklāts, 1:0 Valmiera vadībā. Spēles turpinājums bija vēl dīvaināks. Valmieras komanda guva vēl trīs bezatbildes vārtus. Visi vārti tika gūti 14 minūšu laikā. Līdz tam neviens noraidījums spēlē nebija nopelnīts. HS Rīga komandai samazināt vārtu pārsvaru bija iespējams perioda pēdējās minūtēs, kad Valmieras hokejisti palika mazākumā (divas reizes). Tomēr rezultāts palika nemainīgs. Pirmais periods beidzās ar Valmieras komandas graujošu pārsvaru, 4:0.

2. periods. Pēc HS Rīga negribīgās jeb bailīgās spēles varēja spriest, ka šodienas spēlei Rīgas hokejisti nav gatavi. Toties Valmiera parādīja, ka uz galvaspilsētu ir atbraukuši pēc uzvaras. Lai arī Valmieras komandai bija vairāk noraidījumu viņi pamanījās gūt vārtus. Otrā perioda 4. minūtē Valmiera palielināja pārsvaru, 5:0. Pēc pāris minūtēm Valmierieši izdzēsa cerības par HS Rīga iespēju atspēlēties, 6:0. Perioda vidū HS Rīga nomainīja nogurušo Intu Grāveri un vārtos stājās Helmuts Īle. Laikam vārtsarga maiņa palīdzēja rīdziniekiem. Reinis Bambers 16. minūtē guva vārtus HS Rīga labā no vārtu priekšas, 1:6. Helmuta Īles mūris šajā periodā netika cauršauts un 2. perioda beigu signāls vēstija 6:1, Valmieras komandas labā.

3. periods. Periods sākās ar vieglu Valmieras spiedienu Rīgas zonā. Viņu pūles attaisnojās, 1. minūtē, tomēr, valmierieši pārspēja Helmutu un rezultāts, 7:1. Tie arī bija pēdējie vārti spēlē. Lai arī HS Rīga komandai izredzes atspēlēties nebija, Helmuts Īle ļoti labi un pārliecinoši sargāja komandas vārtus. Treknu punktu spēlei pielika Aigara Brīdiņa kautiņš pret Dmitriju Vinogradovu. Viens no iemesliem kāpēc HS Rīga tik nepārliecinoši zaudēja bija vairākumu nerealizācija. Valmierieši ļoti bieži noraidījās, bet viņu pašaizliedzīgā metienu bloķēšana salauza spēles likteni. Spēle beidzās ar rezultātu, 1:7 Valmieras komandas labā.

Vārti: Valmiera. 00:28, Dmitri Vinogradov (Aleksandr Zaitsev). 11:18, Dmitri Vinogradov (Ragnar Russ, Aleksandr Zaitsev). 12:27, Danill Gornov (Denis Tsibar, Toms Mencis). 14:34, Denis Antonov (Toms Mencis). 24:49, Ragnar Russ (Aleksandr Zaitsev, Dmitri Vinogradov). 32:13, Aleksandr Zaitsev (Toms Mencis). 41:13, Danill Gornov.

HS Rīga. 36:38, Reinis Bambers (Eduards Klāvs Kristons).