14. oktobrī sasvstarpēji tikās divas principiālas komandas HS Rīga un Prizma/Pārdaugava.

1. periods. Aktīvu spēli uzsāka abas komandas, jau pašā spēles sākumā noraidījumu nopelnīja Prizma un šo iespēju izmantoja HS Rīga komanda. Savus otros vārtus čempionātā guva 3. maiņas spēlētājs Kirils Bogdanovs, kurš pēc Aigara Brīdiņa teicamas piespēles vārtu priekšā guva vārtus. Pēc zaudētajiem vārtiem Prizma sāka vairāk veidot bīstamus momentus. Perioda beigās Prizmas komandas darbaspēks attaisnojās ar vārtiem, 1:1. Perioda beigu signāls vēstija neizšķirtu.

2. periods. Otro periodu abas komandas uzsāka aktīvi, diemžēl Prizmas rezultatīvākais hokejists Reinis Vītoliņš, 1. minūtē rezultātu palielināja, 1:2. Otrajā minūtē HS Rīgas komandas vārtos stājās Helmuts Īle, kuram šī bija pirmā spēle. Lielāko perioda daļu Helmuts vārtos darbojās ļoti labi. Vienā no HS Rīgas komandas mazākumiem Īle diemžēl zaudēja vārtus ielaižot ripu starp kājām. Ļoti laba iespēja izlīdzināt rezultātu bija Reinim Bamberam, kuram piešķīra soda metienu, par neveiksmi uzbrucējs neguva vārtus. Periods beidzās ar rezultātu 1:3, Pārdaugavas komandas labā.

3. periods. 3. periodā vārtos atpakaļ stājās Ints Grāveris, diemžēl viņam bija daudz darba. Jau perioda otrajā minūtē HS Rīga palika lielajā mazākumā (trīs laukuma spēlētāji) un šo vairākumu izmantoja Prizmas komanda. Drīz vien HS Rīga komandas rezultatīvākais spēlētājs Vitālijs Gorohovs samazināja vārtu starpību līdz diviem. Lūk, tagad sākās vārtu birums, četru minūšu laikā abas komandas kopumā guva trīs vārtus. Piektajā minūtē vārtus guva Prizmas hokejists Kirils Holostovs, kas no vārtu priekšas iebakstīja golu. Pēc 16 sekundēm no pretinieku vidus zonas vārtus HS Rīga komandas labā guva Eduards Krustiņš. Pēdējais cerību stars HS Rīga bija Vitālija Gorohova gūtie vārti desmit minūtes pirms spēles beigām. Diemžēl rezultāts palika nemainīgs, uzvaru spēlē izcīnija Prizma/Pārdaugava komanda ar 5:4.

Vārti: Prizma/Pārdaugava. 17:39, Kristiāns Rubīns (Linus Rosdahl, Kirils Mitrofanovs). 21:40, Reinis Vītoliņš. 32:52. Uvis Skrebeļs (Kristiāns Rubīns, Linus Rodahl). 43:28, Kristiāns Rubīns. 45:00 Kirils Holostovs (Oskars Grizāns).

HS Rīga. 05:38, Kirils Bogdanovs (Aigars Brīdiņš). 43:54, Vitālijs Gorohovs. 45:16, Eduards Krustiņš (Miks Cinis, Vitālijs Gorohovs). 49:13, Vitālijs Gorohovs.