10 fakti par Maskavas “Spartak” pirms spēles ar “Dinamo”

Posted: Septembris 28, 2012 in Dinamo, Hokejs, KHL
Birkas:, , , , , , , , , ,

  • Šosezon 9 spēlēs “Spartak” ir izcīnijusi 3 uzvaras, bet 6 reizes zaudējusi vienā no reizēm papildlaikā. Guvusi 16 vārtus, bet 23 reizes ielaidusi un kopumā nopelnījusi 10 punktus. Rietumu konferencē pašlaik atrodas 10. vietā, bet kopvērtējumā 20.
  • Rezultatīvākais spēlētājs Nikolais Bušujevs #17. 27 gadus vecais uzbrucējs 9 spēlēs guvis 4 punktus. Pagājušajā sezonā “Automobilist” rindās 54 spēlēs uzbrucējs guva 29 punktus.
  • Kopumā komandā spēlē 21 krievs, 2 kanādieši, 2 slovāki un pa vienam vācietim un čeham.
  • Komandas vidējais vecums ir 27 gadi, augums- 184,56 cm, bet svars 87,44 kg.
  • Galvenais treneris ir Andrejs Sidorenko, ar “Spartak” komandu  speciālists strādā jau otro sezonu.
  • Vecākais hokejists ir Oļegs Petrovs #41 (41 gads). Šosezon uzbrucējs Maskavas kluba rindās 3  spēlēs nav guvis punktus. Pagājušajā sezonā Kazaņas “Ak Bars” rindās hokejists 31 spēlē guva 10 punktus, bet play-off 10 spēlēs nevienu punktu.
  • Jaunākais spēlētājs kluba rindās ir 19 gadus vecais uzbrucējs Aleksandrs Kokhlačevs #89. 9 spēlēs hokejists ir guvis vienus vārtus.
  • Savainoto spēlētāju sarakstā ir divi hokejisti, 28 gadus vecais vārtsargs Aleksejs Jakhins un 22 gadus vecais uzbrucējs Nikolais Škenins.
  • Rezultatīvākais aizsargs ir Denis Bodrovs #33. 9 spēlēs aizsargs guvis 3 punktus un nopelnījis 6 soda minūtes, tāpat viņš pilda kapteiņa asistenta pienākumus.
  • Labākais vārtsargs ir Sergejs Borisovs #75. 7 spēlēs vidēji mačā vārtsargs ielaidis 2,04 vārtus un vārtu sargāšanas procents ir 94,1.

http://www.facebook.com/hcspartakhttp://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/krisjanis-redlihs-varti-bushttps://twitter.com/spartak_hchttp://www.spartak.ru/http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/branko-radivojevic-spele-bus-loti-smaga-abam-komandamhttp://www.apollo.lv/zinas/radivojevics-cerams-ka-riga-partrauksim-zaudejumu-seriju/532904.

Mača sākums būs plkst.19.30, un to tiešraidē varēs noskatīties TV6 kanālā vai http://www.laola1.tv/en/int/ice-hockey/khl-kontinental-hockey-league/dinamo-riga-spartak-moscow/video/457-989-96037.html!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s