Abdelkaders un Kolaijacovs paraksta līgumus ar “Red Wings”

Posted: Septembris 14, 2012 in Hokejs, NHL

Detroitas “Red Wings” komanda ir parakstījusi līgumu ar uzbrucēju Džastinu (Justin Abdelkader)Abdelkaderu un aizsargu Karlo Kolaijacovu (Carlo Colaiacovo).

Džastinu 2005. gadā draftēja “Red Wings” komanda 2. kārtā ar 42. numuru. Visu savu karjeru uzbrucējs ir aizvadījis Detroitas komandas sistēmā. Pēdējās divas sezonas tikai NHL, bet pirms tam lielāko daļu aizvadīja AHL. Pagājušajā sezonā “Red Wings” komandas sastāvā 81 spēlē viņš izcēlās ar 22 gūtiem punktiem, bet play-off 5 spēlēs punktus neguva. Detroita ar uzbrucēju līgumu ir parakstījusi uz četriem gadiem.

Toties aizsargs Kolaijacovs tika draftēts 2001. gadā 1. kārtā ar 17. numuru. Lielāku aizsarga karjeru Karlo aizvadījis Toronto “Maple Leafs” klubā (5 sezonas), bet pārējas četras Sentluisas “Blues” komandā. Savā NHL hokejista karjerā  aizsargs ir aizvadījis 370 spēles un guvis 139 punktus, bet play-off 11 spēlēs trīs punkti. Pagājušajā sezonā “Blues” komandā viņš 64 spēlēs izcēlās ar 19 punktiem, bet play-off 7 spēlēs guva 3 punktus. Detroita ar hokejistu ir noslēgusi divu gadu līgumu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s