Losandželosas “Kings” Stenlija kausa iegūvēji (video un foto)

Posted: jūnijs 12, 2012 in Hokejs, NHL
Birkas:, , , , , , , ,

Šī bija 6. spēle un tā notika Losandželosā, tas nozīmē, ka “Kings” komandai bija priekšrocības un viņi tās izmantoja 45 gadu pastāvēšanas vēsturē Losandželosas “Kings” beidzot izcīnija Stenlija kausu. Sērijas rezultāts 4:2.

Jau no pirmajām spēles minūtēm “Kings” parādija, kurš ir spēles saimnieks. 1. perioda spēles lielāka daļa tika aizvadīta “Devils” zonā, kurā “Kings” izveidoja daudzus vārtu gūšanas momentus. Ap 10 minūti par “Kings” spēlētāju iegrūšanu bortā “Devils” nopelnīja 5 minūšu mazākumu, nepagāja ne minūte, kad rezultātu atklāja Dastins Brauns 1:0. Protams vairākums turpinājās “Kings” komandai un šajā vairākumā vēl vienus vārtus guva Losandželosas kapteinis Dastins Brauns, kas ar filigrānu pauzi pārspēja Brodēru un uz tablo rezultāts rādija 2:0 “Kings” labā. 5. minūtes pirms pirmā perioda beigām, tajā pašā vairākumā vārtus “Kings” labā guva  uzbrucējs Trevors Levis. 1. perioda beigu daļu “Devils” jau sāka rādīt arī savu hokeju un pat trāpija pa vārtu stabu Losandželosai, bet vārti netika gūti un perioda beigu signāls vēstija 3:0 “Kings” labā.

Otro periodu “Kings” atkal sāka aktīvi un tas atmaksājās, 2 minūtes pēc perioda sākuma Džefs Kārters ar skaistu un spēcīgu metienu pietuvināja Losandželosu Stenlija kausam 4:0. Zaudējot 4 vārtus “Devils” mazliet sāka atgūt spēles likteni, bet laikam jau nebija jāgaida spēles beigas, kad Stenlija kausa iegūvējs bija zināms. 7. minūtē “Devils” spēlētājs Brū Salvadors nopelnīja četru minūšu mazākumu savai komandai, bet, lai arī “Kings” izveidoja daudzas vārtu gūšanas iespējams “Devils” savu mazākumu nosargāja. 15. minūtē spēles likteni iespaidot vēlējās “Devils” hokejisti uzgrūžoties “Kings” vārtsargam Džonatanam Kvikam, bet “velniem” tas neizdevās. Vēl vairāk “Devils” atkal nopelnīja mazākumu, bet varonīgi to noturēja. Šodien “Devils” komandai neveicās nevienā jomā, 2. perioda beigās ar ripu pa seju dabūja Ņūdžersijas uzbrucējs Stīvens Ģionta. Tomēr perioda beigās vienus vārtus “Devils” atguva, pēc cīņas pie “Kings” vārtiem ripu Kvika vārtos iemeta Adams Henriks. Otrais periods beidzās ar rezultātu 4:1.

Pēdējo periodu spēlē “Kings” uzsāka mazākumā, bet cīnoties un krītot ripas ceļā “karaļi” mazākumu izturēja. “Devils” komandā vajadzēja notikt lielam ”lūzumam”, lai viņi izcīnītu kausu. Trešajā periodā no abām komandām vairs nebija tik aktīva spēle kā pirmajos divos periodos. Diemžēl jāpiezīmē, ka tiesnešu darbība šajā spēlē nebija pārāk augsta. Piemēram, “Kings” spēlētājam iedeva noraidījumu par parastu spēka paņēmienu un pat komentētāji nesaprata, kāda sakarā ir noraidījums. Tāpat “Devils” komanda tika vairāk tiesāta, lai arī īpaši pārkāpumi dažās situācijās nebija. Pēdējās minūtes tika aizvadītas mierīgi, jo Stenlija kausa iegūvējs bija zināms. Beigās “Devils” nomainīja vārtsargu un “Kings” izmantoja iespēju 5:1. “Karaļiem” nepietika 3 minūtes pirms spēlēs beigām Mets Grīns pārspēja Brodēru un 6:1. Loasndželosas “Kings” Stenlija kausa iegūvēji.

Džonatans Kviks ir tikai trešais amerikāņu vārtsargs ”Kona Smita” balvas iegūvējs, pirms tam to ir ieguvuši: Braiens Līčs (1994), Tims Tomas (2011) un tagad Kviks.

Ņūdžersija- 18 metieni, 48 spēka paņēmieni, 0/2 vairākumi, vinnēti 19 iemetieni.

Losandželosa- 25 metieni, 34 spēka paņēmieni, 3/9 vairākumi, 34 vinnēti iemetieni.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s