5. finālspēle, “Kings” izcīnīs kausu vai “Devils” pagarinās sēriju? Sēriju pagarināja “Devils” hokejisti, kas ar 2:1 izcīnija uzvaru.

Jau ar pirmajiem uzbrukumiem no “Kings” puses varēja saprast, ka kausu Losandželosa grib izcīnīt šodien. Pirmā lielā izdevība bija “Kings” kapteinim Dastinam Braunam, bet tomēr metienu no kreisā iemetiena apļa neitralizēja Martins Brodērs. Pirmā lielā izdevība “Devils” hokejistiem bija ap 7. minūti, kad noraidījumu “Kings” komandā nopelnīja Villijs Mitčels. Lai arī “Devils” komandai šajā sērjiā ar vairākumiem pavisam neveicas (0 no 15), hokejisti bija apņēmības pilni to realizēt. Tas viņiem izdevās “Devils” kapteinis Zaks Parizē 12. minūtē atklāja rezultātu, tāpat šis bija viņa pirmais punkts finālsērijā, 1:0. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais periods.

Otrā perioda sākumā “Devils” uzbrucējs Raiens Kārters rezultātu varēja dubultot, bet to nepieļāva “Kings” vārtsargs Džonatans Kviks. Ko nepaveica Kārters to paveica “Kings” hokejists Džastins Vilijams, 3. minūtē izlīdzināja rezultātu un spēle sākās no jauna.  Tāpt Džeretam Stolam bija divas labas izdevības izvirzīt vadībā “Kings” . Pirmā bija 3. minūtē, kad Stols iemeta vārtus paceļot nūju virs savas galvas, protams vārti netika ieskaitīti, jo nūja bija par augstu. Otrā iespēja bija izskrienot vienatnē pret Martinu Brodēru, bet pārāks bija veterāns Brodērs.  Periods beidzās ar rezultātu 1:1.

Trešais periods bija ļoti svarīgs abām komandām, tāpēc cīņa par uzvaru bija saspringta. “Kings” hokejisti uzbruka daudz vairāk un Losandželosai arī bija vairāk izdevības, bet vienmēr kaut kas pietrūka. Perioda vidū rezultātu palielināja “Devils” hokejists Brū Salvadors, kas ar tālmetienu no zilās līnijas guva vārtus. Pēc šiem vārtiem “Kings” hokejisti uzbruka vairāk, bet savas izdevības neizmantoja. Divas minūtes pirms spēles beigām pie Kvika vārtiem gāja karsti notika grūstīšanas, kurā iesaistījās arī Kviks. Pēc šīs epizodes abas komandas spēlēja nepilnos sastāvos 4:4. Pēdējā minūtē “Kings” noņēma vārtsargu un laukumā devās piektais spēlētājs, tomēr šī lieta nepalīdzēja, lai Losandželosa izlīdzinātu rezultātu.    Spēle beidzās ar rezultātu 2:1.

Pašlaik sērijā rezultāts ir 3:2 “Kings” labā, sestā spēle notiks pirmdien  3:00 pēc Latvijas laika!

Spēles labāko momentu apskats!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s