Ufa par Radulovu pārpirkšanu prasa 260 miljonus rubļu

Posted: jūnijs 4, 2012 in Hokejs, KHL, NHL
Birkas:, , , , ,

Ufas “Salavat Yulaev” par Aleksandra Radulova pāreju uz citu klubu prasīs 260 miljonus rubļu jeb apmēram 4 miljonus 4200 latu.

Pagājušo sezonu Radulovs iesāka Ufas “Salavat Yulaev” komandā, kurā spēlēja jau kopš 2008. gada. Kopā šajā klubā jeb visas sezonas aizvadot KHL, Radulovs 257 spēlēs guva 299 punktus. 2011./2012. gada sezonā 50 spēlēs 63 punktus, play-off 6 spēlēs 6 punktus. Brīnumainā kārtā 2011. gada Gagarina kausa iegūvēji  no play-off izkrita, pirmajā kārtā. Radulovs sezonu pabeidza NHL klubā Nešvilas “Predators” ar, kuru uzbrucējam bija spēkā viena gada līgums. NHL ilgu laiku nepavadīja 17 spēlēs guva 13 punktus. Pēc aizvadītajām spēlēm “Predators” ar Radulovu saistības neturpināja.

Tagad Radulovs ir jauna kluba meklējumos. Pirms pāris dienām neoficiāla informācija vēstija, ka līgumu ir parakstījis ar Maskavas “CSKA” komandu, bet oficiāli tas nav apstiprināts. Radulovs karjeru negrib turpināt Ufā, bet ar šo klubu viena gada līgumsaistības uzbrucējam ir. Toties no NHL klubiem lielu intresi izrāda Ņujorkas “Rangers” klubs. Vienalga kurā komandā izņemot Ufā Radulovs spēlēs, klubam būs jāmaksā liela kompensācija. Ja šāda vaida transfērs notiks, tad tas būs lielākais jeb naudas ziņā apjomīgākais Krievijas hokeja vēsturē.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s