• Norvēģijas hokeja asociācija tika izveidota 1934. gada 18. septembrī (77 gadi).
  • Pirmā spēle tika aizvadīta 1937. gada 17. februārī pret Čehoslovākijas izlasi, tika piedzīvots zaudējums ar 0:7.
  • Pirmā uzvara gandrīz tika izcīnīta 1939. gada 20. janvārī tiekoties ar Zviedrijas valstsvienību, bet līdz uzvarai pietrūka divi vārti, zaudējums ar 3:4.
  • No 1949. – 1953. gadam Norvēģijas hokeju varēja nosaukt par “zelta laikmetu”, komanda vairāk nobrieda un tika izcīnīta pirmā uzvara pret Beļģiju 2:0, 1949. gada Pasaules čempionātā.
  • Ap 1960. gadu Norvēģijas hokejs piedzīvoja lejupslīdi, jo ziemas periodi kļuva mierīgāki, bet mākslīgās ledus halles valstī nebija.
  • 1980. gadā Ronalds Pētersons* tika iecelts par Norvēģijas izlases galveno treneri un no tā laika Norvēģijas hokejs balstas uz Zviedrijas hokeja pamatiem.
  • 1984. gads bija otrs Zviedru vilnis, izlases amatā tika iecelts Zviedru treneris Hans Vestbergs**  un viņš atkal ienesa Norvēģija kaut ko no Zviedrijas hokeja. Starp citu Norvēģijas izlase tajā gadā piedalījās Olimpiskajās spēlēs, kurās nospēlēja vienu no labākajām spēlēs vēsturē. Ar ASV valstsvienību bija 3:3.
  • Lielākā uzvara 1975. gada 5.martā (Bulgārijā) pret Beļģijas izlasi 24:0, 2005. gada 22. aprīlī (Ungārijā) pret Ķīnas izlasi 25:1 un 2012. gada 13. maijā (Zviedrijā) pret Vācijas izlasi 12:4.
  • Lielākais zaudējums 1947. gada 12. martā pret Somiju 1:20.
  • Augstākā vieta IIHF rangā 2011. gadā 9. vieta.
  • Zemākā vieta IIHF rangā 2004. gadā 21. vieta.
  • Visvairāk spēles aizvadījis 41. gadus vecais aizsargs  Tomijs Jakobsens *** (135), tāpat viņam visvairāk soda minūtes (234).
  • Visvairāk punktus guvis uzbrucējs Tore Vikingstads**** 57 spēlēs 49 punkti.
  • Internacionālais rekords: 339 uzvaras, 618 zaudējumi un 106 neizšķirti.
  • Kopā Norvēģijā ir reģistrēti 6,177  hokejisti- 500 sievietes, 1,968 vīrieši un 3,709 juniori.
  • Tiesneši ir 157 un viens no tiesnešiem tiesāja 2010. gada Vankūveras Olimpiskajās spēles sieviešu hokeju.
  • Tāpat Norvēģijā ir reģistrēta 41 mākslīgā ledus halle un 3 atklātie hokeja laukumi.