Vai Roberts Luongo tiks aizmainīts uz citu NHL klubu?

Posted: aprīlis 25, 2012 in Hokejs, NHL

Vai 33. gadus vecais Vankūveras Canucks vārtsargs Roberts Luongo tiks aizmainīts? Uz šo jautājumu vēl neviens rast atbildi nevar, bet pēc šīssezonas nepārliecinošās spēles stila, tas var notikt.

Longo NHL ir spēlējis tikai trīs klubos- Ņujorkas Islanders (24 spēles, pussezonu), Floridas Panthers ( 318 spēles, 5 sezonas) un Vankūveras Canucks ( 386 spēles, 6 sezonas). Longo NHL ir viens no pelnošākajiem hokejistiem (5,333,333 miljoni dolāru sezonā). Pagājušajā sezonā Longo tika atzīts par vārtsargu, kurš NHL sezonas laikā ir ielaidis vissmazāk vārtu (2,11). Tāpat interesanti ir tas, ka divas sezonas Vankūveras Canucks  rindās viņš ir bijis kapteiņa godā. Šosezon Longo regulārajā sezonā bija 16. Labākākais vārtsargs, 55 mačos vidēji ielaižot 2,41 vārtus. Toties play-off  viņam negāja tik labi, cik bija cerēts. 2 spēlēs viņš vidēji ielaida 3,58 vārtus. Pārējās trīs spēles vārtos

stāvēja viņa pārinieks Korijs Šnaiders, kurš vidēji mačā ielaida 1,31 vārtus. Salīdzinot Korija algu (900,000 dolāru) pret Longo algu un sezonas veikumu, tas ir diezgan traģiski. Šosezon Korijs 33 spēlēs vidēji ielaida 1,96 vārtus.

Tagad ir jautājums, kurš vārtsargs ir nopelnījis lielāku atalgojumu? Roberts Luongo pēc Vankūveras Canucks brīnumainās izskrišanas no pirmās kārtas sacīja šādu vārdus: „Ja es palieku šeit nākotnē, tas ir labi, bet ja nē, tad arī labi”. Intresi par Luongo izrāda šā vai tā vairāki NHL klubi, piemēram, Ņūdžersijas Devils, Floridas Panthers, Tampabejas Lightning, Toronto Maple Leafs un Čikāgas Blackhawks.

Gan jau vasarā varēs zināt Roberta Luongo likteni.

Advertisements
Komentāri
  1. Anonīms saka:

    Floridai ir Teodors, paarejaas ieintereseetaas komandas, shkjiet reaalas njeemeejas pa ~3milj

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s