KHL Fināla 7. Spēle, kurš iegūs Gagarina kausu?

Posted: aprīlis 24, 2012 in Hokejs, KHL

OHK Dinamo un Omskas Avangard nav vienas no retajām komandām, kas KHL finālā ir aizspēlējušās līdz 7. spēlei. Iepriekšējos gados, 7. spēle bija nepieciešama trīs finālos. Tikai pagājušajā sezonā Ufas Salavat Julajev izcīnīja kausu, jau piektajā finālspēlē. Tā būs pēdējā spēle jebkurā gadījumā, jo abas komandas ir izcīnījušas 3 uzvaras, bet kausu iegūs tikai tā komanda, kura 7. spēlē būs izcīnījusi uzvaru.

2004. gadā Krievijas augstākās līgas čempiona kausu izcīnīja Omskas Avangard. Tajā gadā Omskas sastāvā bija tādas zvaigznes kā, Aleskandrs Vjuhins (vārtsargs, mira 7. Septembrī Jaroslavļas Lokomativ katastrofā), Maksims Sušinskis, Aleksandrs Popovs (abi dvi uzbrucēji) un protams citi labi hokejisti. Togad kluba treneris bija Valērijs Belusovs, kas šosezon vadīja Čeļabinskas Traktor komandu.

2005. gadā nākamie Krievijas augstākās līgas čempioni bija Dinamo Maskava, kas ar zvaigžņoto sastāvu finālā bija pārāki par Toljati Lada komandu. Nav nekāds brīnums, ka Dinamo komanda bija tik zvaigžņota, jo tajā sezonā bija NHL lokauts, kuras laikā Ziemeļamerikas labākie hokejisti devās spēlēt uz Eiropu. Dinamo komandas sastāvā bija zvaigznes kā, Maksims Afinogenovs, Aleksandrs Ovečkins, Pāvels Datsuks, Martins Havlats, Lubos Bartečko (visi uzbrucēji) un Andrejs Markovs (aizsargs).

Sezonas finālistu komandas ir ļoti līdzīgas pēc spēka samēriem un disciplīnas. Abās komandās vārtsargu līnija ir ļoti laba. Karri Ramo, Avangard komandas vārtsargs vidēji spēlē ielaiž 1,56 vārtus, bet metienu atvairīšanas procents 94,0 %

Aleksandrs Jerjomenko, Dinamo komandas vārtsargs vidēji spēlē ielaiž 1,64 vārtus, bet metienu atvairīšanas procents 94,1 %.

Tāpat abās komandās ir izteikti līderi, Omskas komandai, Čehs, Romans Červenka 19 spēlēs guvis 22 punktus.

Dinamo komandai 164 cm garais Mihails Aņisins 20 spēlē gūstot 19 punktus.

Fināla spēlē no abu komandu vārtsargiem var izšķirties spēles liktenis, jo cik pārliecinoši stāvēs vārtsargs tik droši spēlēs komanda. Pat vismazāka spēlētāja kļūda var mainīt spēles likteni. Lai arī cik, tas banāli neizklausītos Omskas Avangard spēlētājiem vajadzēs uzmanīties no Leonīda Komarova. Komarovs play-off laikā ir savācis 49 soda minūtes, tas ir spēlētājs, kas var izprovicēt vismiermīlīgāko spēlētāju.
Tagad jūs variet paši spriest, kura komanda izcīnīs kausu. Pieredzes bagātā Omskas Avanagrd komanda vai disciplinētā OHK Dinamo komanda.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s