Fakti par KHL 2011./2012. gada sezonu

Posted: aprīlis 19, 2012 in Hokejs, KHL


Kontinentālās Hokeja Līgas regulārās sezonas labākā komanda Traktor Chelyabinsk. Ar 114 punktu 1. vieta KHL kopvērtējuma tabulā.


Santpēterburgas SKA, komanda, kas regulārajā čempionātā guva visvairāk vārtu (205).

Visapsriestākā komanda KHL. Tā ir ne tikai slavena ar to, ka nopelnīja visvairāk soda minūtes, bet arī ar savu attieksmi pret pretiniekiem. Šosezon rupekļu komanda ielaida visvairāk vārtu (193) un nopelnīja vismazāk punktu (43). Tomēr var saskatīt arī progresu 2010./2011. gada sezonā Vityaz nopelnīja 41 punktu, bet šosezon 43, ir redzams progress. Komandas vadība izteica lēmumu, ka nākošsezon paturēs tikai vienu izteiktu kausli, cerams tā arī būs.

Aleksandrs Radulovs, rezultatīvākais spēlētājs KHL. Šosezon hokejists 50 spēlēs guva 64 punktus, 25 vārti un 38 piespēles, tāpat Aleksandrs kļuva par spēlētāju, kas izdarījis visvairāk piespēles. Neapšaubāmi kapteiņa Radulova vadībā Ufas Salavat Yulaev, tika play-off, bet diemžēl pirmajā kārtā 2010./2011. gada čempioni pilnvaras nolika. Radulovam ar hokeju vēl nepietika, viņš atgriezās NHL. Regulārā čempionāta 9 spēlēs hokejists guva 7 punktus.


Emīlam Garipovam (20 gadi) šī bija pirmā sezona KHL. Kazaņas Ak Bars vārtsargs kopumā lielajā klubā aizvadīja 14 spēles un ļoti labi sevi apliecināja. 14 spēlē Garipovs spēlē vidēji ielaida 1,74 ripas un ar 94,1% nosargāja savus vārtus kļūstot par labāko vārtsargu KHL.

Kanādietis Kevins Dallmans, jau trešo KHL sezonu ir viens no rezultatīvākajiem aizsargiem līgā. Šī sezona nebija izņēmums, Kevins 53 spēlēs sakrāja 54 punktus. Kevins visas 4 KHL sezonas ir aizvadījis vienā klubā Astanas Baris un tajās arī bijis komandas kapteinis. Interesants fakts, Dallmans nesen ar savu ģimeni tika izraidīts no Kazahstānas, jo Dalmena sieva savā blogā esot izteikusi sliktus komentārus par valsti. Kevina aģents esot teicis, ka hokejists spēlēs vai nu NHL, vai KHL klubā Astanas Baris, nākošajā sezonā.

Klusais Brendons. Tas ir viens no hokejistiem par, kuru dzirdēts ir ļoti maz. Brendons Bočenskis ir Āmerikānis, kas otro sezonu ir aizvadījis KHL klubā Astanas Baris un šosezon guvis visvairāk vārtu KHL (27). Gūstot 58 punktus šosezon viņš bija rezultatīvākais hokejists savā klubā Astanas Baris.

Lietderīgākais spēlētājs KHL Tonijs Martenssons. Šosezon Tonijs ne tikai sakrājot 61 punktu bija otrais rezultatīvākais spēlētājs KHL, bet arī nopelnīja lietderīgākā spēlētāja titulu (lietderības koeficents +35). Neapšaubāmi Tonijs kļuva par rezultatīvāko spēlētāju savā komandā Sanktpēterburgas SKA.

Magņitagorskas Metallurg kapteinis Sergejs Fjodorovs. Šim spēlētājam visdrīzāk ir lielākā pieredze KHL, jo viņš ar saviem 42 gadiem ir vecākais spēlētājs. Šosezon Sergejs 43 spēlēs guva 22 punktus. Interesants ir fakts, ka viņš reklamē savu firmu Sergeja Pica uz spēlētāju ķiverēm un mājas spēļu bortiem.

Sanktpēterburgas SKA spēlētājs Jevgēņijs Artjuhins šosezon ar diviem tituliem. Pirmais jāatzīme, tas, ka viņš ir smagākais spēlētājs KHL (116kg) un, ka viņš šosesezon nopelnīja 150 soda minūtes, tas bija piektais labākais rāditājs šosezon. Tāpat šosezon Jevgēņijs 47 spēlēs guva 23 punktus, bet play-off 14 spēlēs guva divus punktus un nopelnīja 40 soda minūtes.

Īsākais un vieglākais spēlētajs KHL Mihails Aņisins. Šo sezonu Aņisins uzsāka rupjākajā klubā KHL Vijaz, bet sezonasi ejot pārgāja uz citu klubu- OHK Dinamo. Šosezon 48 spēlēs Aņisins guva 34 punktus, bet play-off 14 spelēs 16 punktus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s