Sāksim ar to, ka Maskavas Dinamo, 2004./2005. gada sezonā izcīnija Krievijas čempionāta kausu. Tie vēl bija tie laiki, kad NHL bija lokautus un par KHL vēl domas neraisījās. Toreiz galvenais treneris bija Vladimirs Krikunovs ar savu zvaigžņu komandu. Komandā bija tādas zvaigznes kā Pāvels Datsuks, Aleksandrs Ovečkins, Pāvels Rosa, Maksims Afinogenovs, Andreijs Markovs, Lukas Bartečko, Martins Havlats un daudzas ciats zvaigznes. 

This slideshow requires JavaScript.

Tagad vairāk par Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa gaitām KHL. KHL duets (Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš) ienāca ar Balašikas MVD. Pirmā sezona duetam neveicās, jo lielākoties tika piedzīvoti zaudējumi, sezonas laikā tika runāts, kad beidzot atlaidīs duetu. Pirmajā KHL sezonā MVD nekvalificējās play-off.  MVD varas vīri bija pacietīgi un viņus neatlaida, vēl vairāk duetam tika piedāvāts strādāt vēl vienu sezonu. Nākošā sezona duetam bija daudz pārliecinošāka nekā pirmā sezona. Varēja redzēt, ka MVD ir disciplinētāka nekā pirmajā sezonā. Tomēr, lielākajai daļai bija brīnums, ka MVD tika KHL finālā un bija gatavi cīnīties par Gagarina kausu. Diemžēl dueta vadītā komanda zaudēja pirmās sezonas Gagarina kausa iegūvējiem Kazaņas Ak Bars. 2010. gada vasaras vidū notika liels darījums apvienojās divi ļoti stipri KHL klubi Maskavas Dinamo un Balašikas MVD, izveidojot komandu OHK Dinamo. Par kluba treneriem kļuva duets. Pagājušajā sezonā OHK cīnijās ļoti labi un sezonas laikā rādija labu sniegumu. Sezonu pabeidzot 6. vietā visā līgā. Pirmajā kārtā OHK bija jātiekas ar Rīgas Dinamo, saspringtā cīņā uzvaru 1. kārtā izcīnija Rīgas Dinamo. Līgums ar duetu tika pagarināts.  Nebija šaubu, ka šosezon OHK cīnīsies par augstām vietām un tā arī bija. Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa disciplinētā un striprā komanda sezonu noslēdzas 3. vietā visā līgā ar sakrātiem 105 punktiem.

Play-off 1. kārtu dueta trenētā komanda uzsāka ar Baltkrievijas galvaspilsētas komandu Minskas Dinamo. Četru spēļu summā OHK viegli tika galā ar Baltkrievijas komandu- sērijā 4:0.

Otrās kārtas spēlēs OHK bija, ko pasvīst, jo pretī stājās Ņižņinovgorodas Torpedo. Šajā sērija dueta komandai negāja tik viegli, jo Torpedo nedeva viegli slidināties. Tomēr, lai arī bija smagas spēles uzvaru sērijā izcīnija OHK- 4:2.

Konferences finālā OHK tikās ar zvaigžņotu klubu Sanktpēterburgas SKA, tagad likās nu duetam ir cauri, jo SKA komanda visas play-off spēles aizvadīja pārliecinoši. Tomēr ne bez grūtībām OHK pārkoda arī šo cieto riekstu sērijā- 4:0. Otro reizi treneru karjerā Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš vadīs savu komandu KHL lielajā finālā, kur tiksies ar Georgija Pujaca Omskas Avangard.

OHK Dinamo augstie spēlētāju sasniegumi play-off:

Labākais vārtu guvējs Mihails Aņisins- 13 vārti.

Labākais aizsargs piespēļu dalītājs Konstantīs Govorikovs- 9 piespēles.

Vissvairāk gūtie uzvaras vārti Mihails Aņisins- 5 vārti.

Fināla spēles varēsiet redzēt: http://www.lshunter.tv/hockey-live-streaming-video.html un http://www.youtube.com/user/KHLofficialvideo?feature=g-all-u

Komentē un iesaki, ko vēl gribētu lasīt par hokeju!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s