Geogrgija Pujaca Omskas Avangard izredzes play-off

Posted: aprīlis 11, 2012 in Hokejs, KHL

Sāksim ar to, ka Georgijs Pujacs ir pirmais Latvietis, kas spēlēs KHL finālā.

Tagad vairāk par Pujaca soļiem līdz finālam. Pujacs KHL spēlē, jau no pirmās sezonas. Pirmo sezonu KHL Pujacs aizvadīja Krievijas klubā Toljati Lada, kurā aizvadīja 38 spēles un guva 13 punktus. Taču sezonu šajā klubā hokejists nepabeidza, jo klubs bija ieslidzis ļoti dziļos parādos un lielākajai daļai no hokejistu algas nebija izmaksātas kopš sezonas sākuma. Pujacs sezonas pēdējās 12 spēles aizvadīja Rīgas Dinamo sastāvā gūstot 4 punktus, bet play-off 3 spēlēs gūstot vienu punktu. Pēc šīs sezonas Rīgas Dinamo ar  hokejistu līgumu nepagarināja. Pujacs bez darba ilgi nesēdēja un drīz vien hokejists parakstīja līgumu ar KHL klubu Novusibirskas Sibir. Pujacs sezonu Novusibirskas Sibir sastāvā aizvadīja ļoti veiksmīgi 56 spēlēs gūstot 14 punktus. Protams līgums uz 2010./2011. gada sezonu tika pagarināts. Toties 2010./2011. gada sezonā Pujacs bija kapteiņa asistenta godā, tas viņam palīdzēja 44 spēlēs gūt 22 punktus, bet 4 play-off spēlēs hokejists neguva nevienu punktu. Novusibirskas Sibir kluba vadība bija pārliecināta, Pujacam jāpaliek un tā arī bija. Šosezon Pujacs bija kapteiņa godā, bet sezonu izbojāja traumas, kas tika gūda pašā sezonas sākumā. Tas hokejistam neliedza 25 spēlēs gūt 4 punktus. Sezonas beigu daļā Pujacs tika aizmainīts uz KHL klubu Omskas Avangard, kurā sezonas beigu daļu pabeidza ļoti labi, 13 spēlēs gūstot 4 punktus. Play-off Pujacs uzsāka labi, jo pirmās kārtas dažās spēlēs bija kapteiņa godā. Diemžēl otrās kārtas spēles Pujacs neaivadīja, jo guva traumu, bet konferences fināla spēlēs, jau atkal bija ierindā. Pašlaik play-off 5 spēlēs Puajacs nav guvis nevienu punktu.

Omskas Avangard izredzes izcīnīt Gagarina kaussu ir ļoti lielas. Pirmkārt Somu vārtsargs Karri Ramo rāda ļoti pārliecinošu un augstas klases spēli play-off vidēji spēlē ielaižot nieka 1,45 vārtus, tas ir ļoti labs rādītājs. Otrkārt rezultatīvākis spēlētājs play-off Romans Červenka. Romanu būs grūti apturēt Maskavas Dinamo hokejistiem, bet, ja viņi to izdarīs, tas būs apsveicami. Treškārt- disciplīna. Maskavas Dinamo ir ļoti disciplinēta komanda un, ja Avangards kaut drusciņ nekonsentrēsies, gar degunu var aiziet kauss. Ceturtkārt Georgijs Pujacs. Tākā viņš ir pirmais Latvijas spēlētājs, kurš spēlē KHL finālā, tas ir liels faktors, ka Omska izcīnīs Kosmanauta kausu.

Omskas Avangard augstie spēlētāju sasniegumi play-off:

Čehs, Romans Červenka- spēlētājs, kurš play-off sakrājis vissvairāk punktu, 13 spēlēs gūstot 18 punktus.

Soms, Karri Ramo- augstākais vārtu atsargāšanas procents 94,4% starp aktīvajiem vārtsargiem play-off un vidēji spēlē ielaisti 1,45 vārti.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s