Pirmais periods: Spēli aktīvi iesāka abas komandas. Pirmajās minūtēs Prizmas hokejisti dominēja ar spēka spēli, bet HS Rīga hokejistiem tas tik labi nepadevās. Var teikt visu periodu spēle padevās tikai Prizmas hokejistiem. Lielāko daļu perioda ripas lidoja tikai uz HS Rīga komandas vārtsarga Inta Grāvera sargātajiem vārtiem – ripas ķēra viņš labi. Daudzas reizes tieši Inta lieliskās spēles dēļ Prizmas hokejisti neguva vārtus. Vienā no HS Rīga komandas pretuzbrukumiem rupju kļūdu pieļāva Mārtiņš Reinis Lejnieks, kurš pazaudēja ripu pie pretinieku zilās līnijas un sekoja pretuzbrukums. Pretuzbrukuma rezultātā pret vienu aizsarga izskrēja divi Prizmas hokejisti un pēc labas saspēlēs vārtus guva Bruno Priede. Periods beidzās ar rezultātu 0:1 Prizmas labā.

Otrais periods: Pirmo uzbrukumu pēc iemetiena izveidoja HS hokejisti, bet par nelaimi bīstamo uzbrukumu neitralizēja Prizmas vārtsargs Matīs Kivlenieks. Pāris minūtes pirms perioda sākuma ideāla iespēja izlīdzināt rezultātu bija Harijam Kapulinskim, kurš izskrēja viens pret vārtsargu, bet vārtus neguva. Pēc šī momenta HS Rīga hokejisti pagura varbūt, ja ne fiziski, bet morāli. Kādu laiku HS Rīga hokejisti bija apjukuši, jo izdarīja daudz pārmetienus un nevarēja dabūt ripu ārā no zonas. Tomēr vēl viena ideāla iespēja HS Rīga hokejistam bija, kad Verners Fricbergs izskrēja viens pret vārtsargu, bet pārāks šajā duelī bija Prizmas vārtsargs. Tāpat pirmo noraidījumu spēlē nopelnīja pirmo vārtu autors Bruno Priede, bet HS Rīga hokejisti vairākumā neko bīstamu neizveidoja. Spēles otrais periods beidzās ar rezultātu 0:2.

Trešais periods: Pēdējais periods šajā sezonā HS Rīga komandai. Šo periodu HS Rīga vārtus sargāja nomināli otrais vārtsargs Helmuts Īle. Varēja redzēt, ka HS Rīga hokejisti bija paguruši. Aizsardzībā tika pieļautas kļūdas, bet HS Rīga hokejisti cīnijās braši. Perioda 7. minūtē ļoti labs spēcīgs metiens izdevās HS Rīga komandas kapteinim Jēkabam Birzulim, bet Matīs Kivlenieks  šajā duelī bija pārāks. Perioda vidū Helmutu Īli ar negaidītu metienu pārspēja Antons Rogačs un rezultāts, jau kļuva ļoti nepatīkams 0:3. Toties, lai arī HS Rīga hokejisti nevarēja iemest vārtus viņi to komponsēja ar sulīgien spēka paņēmieniem un viens no tiem bija, kad Pāvels Spirins gar zemi nolika Mārtiņu Tiltiņu. Tāpat ar vēl vienu labu spēka paņēmienu izcēlās Mārtiņš Reinis Lejnieks, kurš iebortēja Kristiānu Rubīnu, diemžēl tiesnesis šeit saskatīja noraidījumu. Kamēr Mārtiņš Reinis Lejnieks sēdēja uz noraidīto soliņa vārtus vairākumā guva Prizmas hokejists Eduards Artemjevs, kurš ripu iebakstīja vārtos. Sezonas pēdējā spēle beidzās ar rezultātu 0:4 Prizmas hokejistu labā.

Noraidījumi: HS Rīga- Mārtiņš Reinis Lejnieks, Dāvis Bērziņš.

Prizma- Bruno Priede, Kirils Mitrofanovs, Antons Rogačs, Mārtiņš Tiltiņš.