Pirmais periods: Spēle iesākās mierīgi, bez azarta, bez spēka paņēmieniem. Toties vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām. Pirmos vārtus iemeta Jēkabs Birzulis, tātad 1:0 mājinieku labā. Pēc pāris minūtēm diemžēl rezultāts bija izlīdzināts, vārtus Pārdauagavas labā guva Uvis Skrebeļs. Perioda vidū sāka parādīties spēka spēle no  abām komandām, bet pārāki bija HS hokejisti. Apmēram sešas minūtes pirms pirmā perioda beigām vadībā HS Rīga komandu izvirzīja Verners Fricbergs. Pirmais periods beidzās ar mājinieku minimālu pārsvaru 2:1.

Otrais periods: Periods iesākās ar pārliecinošu Pārdaugavas pārsvaru spēka spēlē un vārtu gūšanas momentiem. Tas, nepārprotami arī attaisnojās un pēc pāris minūtēm savus otros vārtus spēlē guva Uvis Skrebeļs. Perioda 12. minūtē tika nomainīts vārtsargs un laukumā devās Helmuts Īle. Pēc abu komandu vārtsargu nomaiņas ik pa brīdim bija asumi un tas aizgāja tik tālu, kad vienu brīdi komandas spēlēja 3:3. Perioda beigu daļā Pārdaugavas hokejisti bija paguruši, un no savas zonas ārā gandrīz netika. Periods beidzās ar rezultātu 2:2.

Trešais periods: Perioda pašā sākumā HS Rīga hokejists Karlo Avakovs varēja izvirzīt savu komandu vadībā, bet metiens bija dažus centimetrus virs vārtiem. Pārdaugavas vārtus ļoti labi sargāja nomināli otrais vārtsargs, daudzas reizes glābjot komandu no vārtu zaudējuma. Tomēr Mariana Purmaļa mesto ripu Pārdaugavas vārtsargs tvert bija bezspēcīgs, jau minimāls pārsvars HS Rīgai 3:2. Perioda vidū pēc pārkāpuma pret Elvi Kalnbērziņu HS Rīga komandai bija iespēja mest bullīti un to ļoti skaisti realizēja Verners Fricbergs, ripu iemetot vārtu augšējā stūrī. HS Rīga pārsvars tika dubultots 4:2. Noraidījumi turpinājās un vienā no vairākumiem Uvis Skrebeļs iemeta savus trešos  vārtus un rezultāts kļuva 4:3. Divas minūtes pirms spēles beigām Marianam bija iespēja palielināt vārtu pārsvaru savai komandai, bet Pārdaugavas vārtsargs to neļāva. Spēle beidzās ar rezultātu 4:3. Jāatzīmē HS Rīga vārtsarga Helmuta Īles veiksmīgā spēle, jo sev atvēlētajā laikā ar komandas biedru palīdzību neielaida nevienus vārtus. No pretinieku komandas jāizceļ Uvis Skrebeļs, kurš pretinieku vārtos iemeta trīs ripas.