5.Tēmu Selanē 1399. punkts. Pēc šīs spēles Selanē ierinodojās trešajā vietā, kā Eiropietis un pirmajā vietā, kā Soms, kurš NHL ir guvis 1400 punktus. NHL 1333 spēlēs Selanē ir guvis 660 vartūs un atdevis 742 piespēles. Šosezon 41 gadus vecais Selanē ir guvis 62 punktus 72 spēlēs, tas ir diezgan neslikti priekš tāda vecuma.

4. Stīvena Stemkosa 50 vārti sezonā. Viņš ir 7 spēlētājs, kurš vienā sezonā ir guvis 50 vārtus vai vairāk. Šī jau ir otrā reize, kad viņš gūst 50 vārtus. 2009-2010. gada sezonā viņš guva 51 vārtus. Agrāk to bija spējuši Veins Greckis, Maiks Bosī, Mario Lemjē, Džo Nīvendaiks un Aleksandrs Ovečkins.

3. Ērika Karlssona 70 punkts sezonā. Šajā sezonā 21 gadus vecais Zviedru hokejists Ēriks Karlssons ir guvis 19 vārtus un atdevis 52  piespēles 72 spēlēs. Tagad Ēriks Karlssons ir otrs jaunākais aizsargs NHL, kas guvis 70 vai vairāk punktus. Pirms viņa 70 punktus sezonā ir guvis Braiens Līčšs, kurš mēnesi pirms 21 gadu dzimšanas dienas sasniedza šo rekordu.

2. Iļja Brizgalovs 249 minūtes un 43 sekundes savus vārtus nosargāja neskartus. Šis bija 2. gadījums, kad vārtsargs neielaiž nevienus vārtus tik ilgi. Pirms tam to tikai spēja izdarīt Braiens Būšērs, kurš 2004. gada sezonā savus vārtus neskartus noturēja 332 minūtes un 1 sekundi. Šis rādītājs atspoguļojās uz to, ka Brizgalovs otro nedēļu pēc kārtas tika atzīts par labāko spēlētāju NHL.

1. Čikāgas Blackhawks pret Dalasas Stars.  Šinī spēlē rezultāts tika atklāts desmit sekundes pēc spēles sākuma un to izdarīja Čikāgas Blackhawks. Nepagāja divas minūtes un spēles rezultāts rādija 2:0 Čikāgas Blackhawks labā.

Advertisements
Komentāri
  1. Beizaks lohs saka:

    Interesanti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s