Pirmais periodsSpēle iesākās ļoti aktīvi abu komandu izpildījumā, bet drošāki un pārliecinošāki izskatījās SK (SK Rīga 96) hokejisti. Jau perioda pirmajās minūtēs pirmos vārtus spēlē guva SK hokejists Rodrigo Ābols ar spēcīgu šāvienu vārtu augšējā stūrī. HS (HS Rīga 95/94) arī bija iespējas gūt vārtus, bet vairākumā šodien viņiem galīgi negāja. SK hokejistiem bija vēl izdevības un viņi tās izmantoja gūstot divus vārtus un pirmais periods beidzās ar rezultātu 0:3.

Otrais periods: Periods iesākas līdzīgi kā pirmajā periodā, bet diemžēl ātri tika zaudēti jau ceturtie vārti. HS nevarēja izmantot dotās iespējas un pēc šī perioda respektīvi varēja saprast, kuri uzvarēs šajā mačā. Toties sākās parādīties vairāk spēka spēle. 11. minūtē Renārs Princis saprata, ka jāmaina vārtsargs, lai gan to varēja darīt ātrāk, jo Kristaps Nazarovs HS vārtsargs nebija pārāk gatavs. Leonīds Aleksandrovs ļoti labi nodemonstrēja, kā jāspēlē pirmajam vārtsargam, jo daudz reizes izglāba 100% vārtu gūšanas iespējas. Tomēr viņš ielaida vārtos ripu pēc Rodrigo Ābola metiena. Periods beidzās ar rezultātu 0:5.

Trešais periods: Šīs spēle liktenis jau bija zināms, jo neizmantojot vairākumus un negūstot vārtus nevar uzvarēt spēli. Tomēr šajā periodā HS ļoti labi nodemonstrēja, kā jāspēlē spēka spēle. Vienā momentā Jēkabs Birzulis izpildīja ļoti labu spēku paņēmienu pret SK spēlētāju Ģirtu Kalniņu. Varēja redzēt, ka HS bija paguruši, jo viņi šajā periodā izveidoja tikai dažus pretuzbrukumus, bet nostāties zonā nespēja. Vienā no pretuzbrukumiem SK hokejists Dāvis Zembergs nodemonstrēja kā ar vārtsarga atsisto ripu jāgūst vārti. Pēc šiem vārtiem pie HS vārtiem bija neliela pagrūstīšanās, bet nekādas asas darbības nesekoja. Perioda pēdējā minūtē tomēr HS hokejisti iemeta vienu ripu SK vārtos, bet ar to arī viss bija beidzies. Spēles beigu signāls vēstija rezultātu 1:6.

Vārtus guva: SK:  Rodrigo Ābols, Roberts Vīksna, Kirils Gaideļonis, Frenks Razgals, Rodrigo Ābols, Dāvis Zembergs.

HS: Vitālijs Gorohovs.

Noraidījumi: SK- Linards Kaktabulis, Oļegs Šišļaņņikovs, Roberts Zemnieks,   Edgars Bušs, Kirils Galoha x2, Augusts Ričards Veidenbaums.

HS- Edgars Beizaks, Romans Vitkalovs, Edgars Lejnieks, Ričards Briška x2,  Reinis Bambers, Sandis Grīnbergs, Adrians Matisons.