6:7 (bullīšos) mājās

2:6 viesos

5:4 mājās

7:6 (bullīšos) viesos

Šodien aizvadījām pēdējo spēli ar Daugavpils komandu, jo trīs spēles bija aizvadītas. Ar Daugavpili vienmēr ir bijušas ļoti grūtas , bet šo spēli mēs aizvadījām ar diviem aizsargu pāriem un trīs uzbrucēju trijniekiem. Tāpat diskvalifikācijas dēļ šo spēli neaizvadīja komandas līderis Edgars Beizaks, pēc pagājušās spēles kautiņa.

Pirmais periods: Spēle iesākās ļoti ātri, jo abas komandas radīja vārtu gūšanas iespējas, bet mūsu cīņas spars bija lielāks, tāpēc  guvām pirmos vārtus spēlē. Ar lielo cīņas sparu nopēlnījām arī dažus noraidījumus, arī no Daugavpiliešu puses sekoja netīra spēle, bet tiesneši uz to pievēra aci. Starpcitu, noraidījums nesekoja pat tad, kad mūsu uzbrucēji izskrēja pret vārtsargu un neiemeta, jo Daugavpils hokejisti turēja vai paklupināja mūsu uzbrucējus. Smagā darba iespaidā mēs pirmo trešdaļu vinnējām ar ļoti patīkamu rezultātu 4:1.

Otrais periods: Šis periods jau bija manāmi grūtāks, jo mēs bijām sagurušāki, tapēc periodam iesākoties zaudējām otros vārtus spēlē. Pēc iemestajiem vārtiem pretinieki saņēmās vēl vairāk un mēs zaudējām trešos vārtus. Protams, ir arī jāuzsaka mūsu nomināli otrais vārtsargs Helmuts Īle, kurš daudzkārt glāba mūsu komandu no vārtu zaudējuma. Diemžēl pa visu periodu mēs izdarījām tikai trīs precīzus metienus vārtu četrstūrī, bet tas neliedza mums gūt vienus vārtus. Smagā perioda beigu signāls vēstija rezultātu, jau minimālāku 5:4.

Trešais periods: Visemocionālākais un grūtākais periods spēlē. Ar tādu sastāvu, kāds bija mums šodien, mēs nemaz necerējām uz tik labu spēli, jo ar Daugavpili vienmēr ir bijušas smagas spēles. Tomēr mēs ļoti labi noturējām rezultātu līdz 3. periodam un cerējām noslēgt spēli pamatlaikā. Diemžēl Dauagvpils nebija ar pliku roku ņemama, viņi saņēmās un vienu brīdi bija pat vadībā. Mēs to tā neatstājām un izlīdzinājām rezultātu. Tāpat spēlei asuma piegaršu pielika Mārtiņš Reinis Lejnieks, kurš pavicināja dūres ar daugavpilieti, bet, ja tiesnesis nebūtu viņu turējis, tad tiešām Daniels Cirklēvičs būtu aizgājis uz noraidīto soliņa ar asiņainu kreklu. Treknu punktu spēlei pielika Verners Fricbergs, kurš pēcspēles metienos realizēja vienīgo bullīti.

Harija Kapulinska komentārs par spēli: Spēles iesākumā aktīvi uzbrukām viņu vārtiem un tieši tāpēc mēs periodu uzvarējām ar 3 vārtu pārsvaru. Spēles turpinājumā spēle bija līdzīga tapēc viņi atspēlējās un izlīdzināja rezultātu. Bullīšos uzsmaidīja veiksme un mēs izcīnijām pelnītu uzvaru.

Vārtus guva: Karlo Avakovs- divus, Harijs Kapulinskis- divus, Jēkabs Birzulis, Aigars Brīdiņš.