7:6 (bullīši) viesos

7:3 viesos

6:7 mājās

6:5 mājās

Pirmais periods: Spēle iesākās ļoti asi, jau pirmajā maiņā Edgars Beizaks izskrēja viens pret vārtsargu, bet Sāgas aizsargs neatļautā veidā viņu apturēja, tiesneša svilpe klusēja. Otro spēli pēc kārtas aizvadījām nepilnā sastāvā un aizsargi bija tikai pieci, tāpēc zinājām, ka spēle būs ļoti grūta. Tāpat kā mums, arī Sāgai neieskatīja divus vārtus, bet spēlētāji, kuri bija laukumā vēlāk teica, ka vārtus ieskaitīt vajadzēja. Ritot pirmā perioda pēdējām divām minūtēm, mēs diemžēl ielaidām vārtus, bet tos ātri atspēlējām un pirmais periods beidzās ar rezultātu 0:1.

Otrais periods: Sākums bija ļoti grūts, jo Sāgas hokejisti bija sasparojušies un likumsakarīgi mēs jau pēc dažām minūtēm zaudējām vārtus. Tāpat šinī periodā  ļoti daudz laika pavadījām mazākumā. Tā kā šodien spēlējām vien ar pieciem aizsargiem,  daudzi sāka pagurt un mazākumos spēki izsīka, tāpēc perioda vidū rezultāts bija ļoti nepatīkams 2:4. Domājām, ka spēles liktenis jau ir izšķirts, bet nē, mēs saņēmāmies un iemetām divus vārtus, starp citu, vieni no tiem bija mazākumā. Periods beidzās ar rezultātu 3:4.

Trešais periods: Aizraujošākais periods šosezon! Viss sākās ar to, ka mēs sākām spēlēt agresīvāku spēli nekā Sāga un tas atmaksājās, pēc 5 minūtēm mēs izlīdzinājām rezultātu un tad spēle sākās no jauna. Es domāju, ka cilvēki, kuri atnāca noskatīties maču, to nenožēloja, jo dūres izvicināja Edgars Beizaks un Aksels Zeile. Kā jau bija gaidāms, šajā dūru cīņā pārāks bija Beizaks. Ar to vēl nekas nebeidzās, jo Sāgas hokejisti izlīdzināja rezultātu un tad tiešām likās, ka šodien veiksme nebūs mūsu pusē, bet tomēr… 4 minūtes līdz beigu signālam mēs rezultātu izlīdzinājām, bet pēdējie vārti bija ļoti filigrānā stilā, kad Verners Fricbergs apspēlēja četrus Sāgas hokejistus un ripu trieca vārtu augšējā stūrī. Par nelaimi, 1 minūti pirms mača beigām mēs palikām  trijatā un Sāga, nomainot vārtsargu, bija sešu laukuma spēlētāju sastāvā, bet mēs šo mazākumu izturējām un vinnējām pēdējo spēli ar Sāgu 6:5.

Paula Akmentiņa komentārs pa šo spēli: Man likās, ka spēle bija ļoti ātra un abas komandas parādīja kaut, ko labu.
Pats par savu sniegumu esmu ļoti apbēdināts, jo nebiju īsti sagatavojies un mūsu varočiks bija pilnīgs salāts vakar.
Kopumā arī spēle likās diezgan asa, jo pēc tā aksela un beizaka kautiņa, jūs sākāt agresīvāk spēlēt.
Kad rezultāts bija 4:2 likās, ka jau esam paņēmuši spēli.
Pati spēle likās laba, jo tak bija jāspēlē ar saviem vecajiem komandas biedriem.
un par spēles labāko atzīstu Verneru, čalis kātrīgi noārdījās.