4. februāris HS Rīga- 2.Pārdaugava

Posted: Februāris 4, 2012 in Hokejs
Tags: , , , , ,

Šodienas spēle tika aizvadīta Volvo hallē ar Pārdaugavas otro komandu. Ar šo klubu bijām aizvadījuši divas spēles, kurās ar diezgan pārliecinošu rezultātu bijām izcīnijuši uzvaras.

Pirmais periods: Spēles sākums izskatījās viegls, diezgan pārliecinoši spēlējām pretinieku zonā, izveidojot labus vārtu gūšanas momentus, bet neizmantojām tos. Tāpat neiztika bez asumiem, kuru galvenais iniciators bija Uvis Skrebeļs (Pārdaugava). Šajā periodā divus vārtus guva 2. maiņa un šī pati maiņa arī zaudēja divus vārtus, tātad periods beidzās ar rezultātu 2:2.

Otrais periods: Pēc manām domām, šajā periodā bijām mazliet apjukuši, jo negaidījām šādu spēli no Pārdaugavas. Tāpat bez asumiem neiztika divi mūsu komandas spēlētāji Karlo Avakovs un Jēkabs Birzulis, kuri izvicināja dūres. Par pārsteigumu periods beidzās ar rezultātu 3:3.

Trešais periods: Kulminācija! Viss periods tika aizvadīts līdzīgā cīņā, jo abas  vēlējās iegūt 3 punktus. Mums bija vairākas izdevības, lai izšķirtu spēles likteni, bet nē, mums tas neizdevās. Tuvojoties spēles beigām ar skaistu izspēli izcēlās Pārdaugavas hokejisti un guva uzvaras vārtus. Spēles pēdējā minūtē nomainijām vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet šoreiz tas nepalīdzēja…

Spēle beidzās ar rezultātu 3:4.

Vārtus HS Rīga komandas labā guva – Harijs Kapulinskis, Verners Fricbergs un Jēkabs Birzulis.