Arī šogad 10 un 11 februārī Ērgļos risināsies Ziemas Jaunatnes olimpiāde.  Par pagājušā gada sasniegumiem vari izlasīt- http://wp.me/p25nzM-21. Šogad mūsu skolas hokeja komanda būs kuplākā skaitā, jo puiši kuri pagājušogad atteica, tagad pieteicās, nav brīnums, jo pagājušajā gadā izcīnijām zelta medaļas.

Galīgais  sastāvs-

Vārtsargs: Erlens Kļaviņš (uzbrucējs)

Uzbrucēji: Ingus Siksna, Rodrigo Ābols, Niks Sandis Voicešķuks, Dāvis Dāvids Orlovs.

Aizsargi: Roberts Zemnieks, Lotārs Zariņš.

Dienu pirms olimpiādes sastāvā notika ļoti lielas kardinālas pārmaiņas: 1. Mums pievienojās uzbrucējs Dāvis Dāvids Orlovs (95. gadi šjā turnīrā vispār nedrīkstēja piedalīties, bet viņš bija izņēmums). 2. Uzzinājām, ka mūsu vienīgais vārtsargs Raivis Muižnieks ir salauzis roku un palīdzēt mums olimpiādē nevarēs.

Ierodoties Ērgļos sapratām, ka šogad komandas būs daudz vairāk nekā pagājušogad un sastāvi komandām būs ļoti stipri.

Pirmo spēli aizvadījām ar Mārupes vidusskolu, nopietni hokejisti šajā komandā tik patkā nebija. Šī bija ļoti viegla spēle, jo ātri izvirzijāmies vadībā un vajadzēja tikai pārsvaru noturēt un mēs arī to izdarījām.

Tāpat pirms šīs spēles nevarējām izlemt, kurš stāvēs vārtos, bet beigu beigās izlēmām, ka vārtos stāvēs uzbrucējs Erlens Kļaviņš. Viņam šajā spēlē daudz darba nebija, tāpēc vārtus nosargāja neskartus. Spēle beidzās ar rezultātu 4:0.

Otrā spēle ar Rīgas 93. vidusskolu jau bija grūtāka, šinī spēlē daudz vairāk darba bija mūsu vārtsargam, bet tomēr spēli atkal nostāvēja uz nulles. Spēles rezultāts bija mazāks, bet tomēr mums pietika, lai izkļūtu no apakšgrupas un sāktu cīnīties par medaļām. Spēle beidzās ar rezultātu 1:0

Trešā spēle tika aizvadīta ar pagājušā gada finālistiem Jelgavas Valsts ģimnāziju. Šī bija visgrūtākā spēle, jo sastāvs Jelgavai bija ļoti stiprs vienīgais salīdzinājumā ar pagājušā gada vārtsargu, šogad tā pozīcija bija vājāka. Spēlē mēs ātri guvām divus vārtus, bet Jelgava tikai vienus. Otrā periodā sākumā mēs guvām trešos uzvaras vārtus un spēle beidzās ar rezultātu 3:1

Ceturtā  spēle bija vissvarīgākā šajā turnīrā, jo tad mēs saprastu vai varam cīnīties par zeltu vai bronzu. Spēli aizvadījām ar Ogres 1. vidusskolu. Pirmo periodu visu aizvadījām tikai pretinieku zonā, bet vārtus neguvām. Otrajā periodā Ogre jau sāka veidot mazliet bīstamākus momentus, bet mums tāpat bija vairāk izdevību, kuras nerealizējām. Viss nonāca līdz bullīšiem, tātad varēja jau saprast, ka esam zaudējuši, jo vārtsargam nebija tāda pieredze. Pirmo bullīti Ogreinieši realizēja, bet mums Rodrigo Ābols trāpija pa vārtu stabu, zaudējums.

Piektajā spēlē mums bija jācīnās ar Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāziju par trešo vietu, mēs visi ļoti gribējām tikt pie medaļām, jo pagājušā gada sasniegumi to lika. Spēle iesākās ļoti traki, lai arī mēs pirmie iemetām vārtus, tos ātri atspēlēja pretinieki un pēc laika pretinieki izvirzījās vadībā. Otrais periods sākās ar to, ka mēs Roberts Zemnieks ar spēcīgu metienu rezultātu izlīdzināja, bet ritot beigu minūtēm diemžēl mēs zaudējām vārtus un beigu signāls vēstija 2:3.

Salīdzinājuma ar pagājušā gada pirmo vietu, šogad palikām kaunpilnajā ceturtajā vietā.