28. janvāris HS Rīga-Tukums

Posted: janvāris 24, 2012 in Hokejs
Birkas:, , , ,

Pirmais periods: Spēle iesākās ar vieglu spiedienu mūsu zonā, mēs viņus varējām pārsteigt tikai ar pretuzbrukumiem. Pēc dažām maiņām likumsakarīgi zaudējām vārtus. Nākamie vārti tika zaudēti mazākumā. Vienīgais reālais vārtu gūšanas moments bija Verneram Fricbergam, kurš apmānija aizsargu, bet vārtsargu tomēr nē.

Otrais periods: Šinī periodā sāka parādīties rupjība no Tukumnieku puses, bet noraidījumi nesekoja, jo spēli tiesāja Tukuma tiesneši. Viss periods respektīvi tika  aizvadīts mūsu zonā, par periodu labākajā gadījumā mēs izdarījām 5 metienus. Perioda beigu signāls vēstija graujošu rezultātu 0:7.

Trešais periods: Man liekas, gandrīz visai komandai šis bija aizraujošākais periods karjerā. No perioda nospēlējām 8 minūtes. Šajā laikā Verneram bija vēl viena laba iespēja gūt pirmos vārtus spēlē, bet vārtu stabs to nepieļāva.          Vislielākais zaudējums mūsu komandai bija Edgars Beizaks, kad pret viņu uztaisīja netīru spēka paņēmienu, pēc kura viņš palika guļot uz ledus, jo bija savainojis celi. Pēc tam gāja pavisam jautri, jo tiesnesis iedeva noraidījumu mūsu komandas trenerim pa runāšanu. Pēc kā spēle beidzās ar rezultātu 0:10.

Es domāju, ka šo spēli bija citādāk iztēlojies Valdis Gavars “C”, jo viņam šī bija pēdējā spēle pirms došanās uz ASV.

KOMENTĒ!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s