Sanda Ozoliņa interesanti fakti

Posted: janvāris 15, 2012 in Hokejs
Birkas:, , , ,

Vai jūs zināt, ka…

Pēc septītās klases beigšanas treneris Rode lika Sandim nodot hokejista formu, bet Sanda vecāki iecirtās tiktāl, ka sporta skolas direktors Gunārs Krastiņš lika trenerim Ozoliņu tomēr paturēt hokejistu grupā. Tiesa, Ozoliņu ģimene jauniešu treneru aprindās iemantoja nelegālu slavu- sak, tie ir skandālisti…

Kaut gan pēc horoskopa Sandis ir lauva, viņš pats atzīst, ka rakstura ziņā nemaz nelīdzinoties šam dzīvniekam. Tiesa, skolas laikā viņa delverības bijušas ar zvēru karaļa vērienu- vienubrīd pat runāja, ka Ozoliņš esot pārdevis vecāku vasarnīcu…

Rīgas Dinamo hokeja meistarkomandā Sandis Ozoliņš debitēja 1990. gada 2. septembrī Rīgā. Tai vakarā rīdzinieki ar 2:3 zaudēja ACSK.

1990./91. gada sezonā Sandis Dinamo komandā aizvadīja 45 spēles, neguva nevienus vārtus, bet izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

Pirmajā NHL sezonā San Jose Sharks izcīnija 17 uzvaras, piecas reizes cīnijās neizšķirti un piedzīvoja 58 zaudējumus. Tas bija vissliktākais rezultāts līgā.

Pussezonas laikā Sandis nebija varējis gūt rezultativātes punktus spēlēs ar 9 NHL komandām. Visas pārējās viņš bija sarūgtinājis. Vissvairāk Los Angeles Kings, trijās spēlēs gūdams vārtus un izdarīdams trīs rezultatīvas piespēles.

1992./93. gada NHL čempionātā Sandis Sharks komandā ar pusseezonā iegūtajiem 23 punktiem bija septītais rezultatīvākais hokejists un visrezultatīvākais aizsargs.

Sandis Ozoliņš bija otrais jaunākais hokejists pec Ērika Lindrosa, kas piedalījās 1994. gada NHL Zvaigžņu spēlē.

Sandis vienā sezonā salauž apmēram simt nūjas, novalkā divus vai trīs cimdu pārus, nomaina divus pārus slidu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s