13. janvāris HS Rīga- SK 97

Posted: Janvāris 13, 2012 in Hokejs
Tags: , , ,

Uz treniņiem nebiju nācis visu nedēļu tāpēc bija skaidrs, ka šodien spēlēt būs ļoti grūti.

Pirmais periods: Bija smags netikai fiziskā ziņā, bet arī slidošanā, jo visu nedēļu nebija nekas darīts. Spēle bija ātra, daudz momenti gan mums, gan viņiem, bet ripa vārtos nekrita. Ap desmito minūti, es nopelnīju otro mazākumu mūsu komandai, par klupināšanu, bet vārti netika ielaisti. Periods beidzās brīnumainā kārtā ar rezultātu 0:0. Metienu attiecība 4:19.

Otrais periods: Sākums bija ļoti grūts, jo pretinieki visulaiku spieda zonā. Mēs viņus varējām tikai pārsteigt ar ašiem, neizspēlētiem pretuzbrukumiem. Kā varēja redzēt, tad otrajai maiņai šodien negāja, jo zaudēja 3 vārtus. Mums arī nepavaicās un mūsu maiņa zaudēja 1 vārtus. Periods beidzās ar pietiekami labu rezultātu 0:4.

Trešais periods: Lūzuma punkts, šajā periodā mūs kārtīgi nomētāja. Spēle bija izšķirusies, jau pusē. Man arī galīgi neveicās, ielaidu 3 vārtus. Vienīgi labs moments bija Spirina (klusā krieva) izpildījumā, kad uztaisīja labu spēka paņēmienu pret pretinieku Reinu Ruku, puisis pēc spēka paņēmiena izskatījās apjucis. Tomēr mēs varējām iemest vienus vārtus un vismaz nezaudējām sausā.  Spēle beidzās ar rezultātu 1:10.     Mans lietderības koeficents -4 un 2 soda minūtes.

Vārtus HS Rīga labā guva: Karlo Avakovs.