Posted: Janvāris 7, 2012 in Hokejs
Tags: , , , , , ,

Iepriekšējo spēļu rezultāti:

Rīgā- 6:7 (bulīšos), Daugavpilī- 2:6.

Šodienas pretiniekam bijām zaudējuši divas reizes, bet bijām apņēmības pilni uzvarēt. Diemžēl vairāk mūsu komandā nespēlēs Pauls Akmentiņš un pēdējo spēli aizvadīja Kristers Bormanis.

Pirmais periods: Iesākās ļoti aktīvi! Spēle sākās labi, jo mums bija divi vairākumi. Treneris par brīnumu izlaida mūsu maiņu, trešo un mēs arī ļoti labi nospēlējām, jo savu laiku pavadījām tikai pretinieku zonā, bet vārtus neguvām. Vienā pretuzbrukumā tomēr Daugavpils guva vārtus un o:1. Laiks gāja, bet  vārti netiek gūti, bet vienā no maiņām, kad atkal spiedām D-pili zonā uzbrucēji labi nocīnijās pie vārtiem un Mārtiņš Reinis Lejnieks guva savus pirmos vārtus sezonā. Periods beidzās I:I.

Otrais periods: Treneris teica, lai vairāk spēlējam spēka spēli un tā arī darijām. Man diezgan slikts periods, jo treneris maz laida laukumā. Diezgan bieži bijām mazākumā. Nekas īpašs šajā periodā nebija, vienīgi labi nospēlēja mūsu otrais vārstsargs  Helmuts Īle. periods beidzās 4:2.

Trešais periods: Vissgrūtākis periods, fiziskā jomā. Viņi bija saņēmušies un iemeta divus vārtus. Man bija daži labi spēka paņēmieni it īpaši pret pretinieku milzi # 18. Nevarēju neierakstīt pa Kristera Bormaņa pēdējajiem vārtiem mūsu komandā. Tie varētu būt vieni no skaistākajiem sezonā, jo tādu pauzi pie vārtiem, pat Kerčs savos ziedu laikos nevarētu izdarīt.

Spēle beidzās ar rezultātu 5:4. Mans lietderības koeficents -1.

Vārtus HS Rīga komandas labā guva: Mārtiņš Reinis Lejnieks, Kārlis Ozoliņš, Edgars Beizaks, Karlo Avakovs un Kristers Bormanis!