Dinamo Rīga pret Maskavas Spartak, pirmā spēle ar Hosu sastāvā.

Posted: janvāris 5, 2012 in Dinamo
Birkas:, , , , , , , ,

Marsels Hosa 4. janvārī no Maskavas Spartak kluba pārgāja uz Rīgas Dinamo. Šajā sezonā Hosa 35 spēlēs guvis vien nieka 17 punktus. Šajā spēlē viņš spēlē nomināli pirmajā maiņā, Lundmarks- Vargs- Hosa.

Pirmais periods: Pēc manām domām, Hosa vēl īsti nav saspēlējies ar maiņas biedriem, tāpēc īsti nekas neizveidojās pirmajā periodā. Metienus šajā periodā viņš neizdarīja. Periods beidzās ar 0:1.

Otrais periods: Šajā periodā Hosa jau bija vairāk pamanāmāks. Labi nospēlēja aizsardzībā, tāpat viņam bija ļoti labs vārtu gūšanas moments, bet metiena brīdī aizsargs  patraucēja. Šajā periodā viņš izdarīja 2 metienus. Periods beidzās ar tādu pašu rezultātu kā pirmajā periodā.

Trešais periods: Iesākās ar Dinamo daudziem vārtu gūšanas momentiem, bet vārti netika gūti. Bet vienā no vairākumiem Guntis Galviņš beidzot iemeta vārtus un rezultāts izlīdzinājās. Hosa šajā periodā izdarīja vienu metienu un nopelnīja komandai vairākumu. Perioda beigu signāls vēstija 1:1, tātad overtaims.

OT: Papildlaiks iesākās labi. Vienā momentā no Ozoliņa piespēles Hosa šķēla pa Kasutina vārtiem, bet viņš brīnumainā kārtā atvairīja ar kājsargu. Vēl viena ļoti laba iespēja bija Vargam, kad viņš iegāja zonā un apmānija aizsargu, un ja būtu vēl atdevis piespēli Hosam uz tālo štangu, būtu vārti.

Bullīši: Dinamo: Hosa x, Karsums x, M. Rēdlihs x, Hosa x.

Spartak: Ružička x, Junkovs x, Ļudučins x. Ružička +!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s