29. decembris HS Rīga- SK 97

Posted: Decembris 28, 2011 in Hokejs
Birkas:, ,

Šo pretinieku zinājām ļoti labi, jo tikāmies jau nedēļas sākumā. Pirmajā spēlē diemžēl zaudējām ar graujošu rezultātu 3:16. Šodien visi bija noskaņojušies grūtai spēlei, bet es domāju, ka visi gribēji izcīnīt kaut vienu punktu.

Pirmais periods: Man spēle iesākās ļoti slikti, jo biju noguris. Kājas vispār nestrādāja un piespēles arī pļekas, tāpēc arī ielaidām vārtus un pēc dažām maiņām mazākumā otrus arī un pirmais periods beidzās ar rezultātu 1:3

Otrais periods: Šis periods manliekas bija viens no maniem labākajiem sezonā, jo visu laiku sitos un cīnijos, dažus labus  spēka paņēmienus arī uztaisīju, bet mūs tāpat ļoti bieži spieda zonā. Līdz otrā perioda vidum bija rezultāts 2:3. Tad mēs pagurām, jo visu atlikušo perioda daļu viņi pavadīja mūsu zonā, vieni vārti arī uz manu sirdsapziņu un perioda beigās tabulo vēsta 2:7.

Trešais periods: Daudz laika tika pavadīts mazākumā, tā pat kā pirmajā. Spēles liktenis jau bija izšķīries un tāpēc varēja jau saprast, kuri ir uzvarējuši, bet nospēlējām cienīgi, toties šoreiz ar daudz normālāku iznākumu 3:7.

Mans lietderības koeficents -3.

Advertisements
Komentāri
  1. Pauls saka:

    labs, šitādus vairāk, Lotār.

  2. Anonīms saka:

    Labs sākums spēļu aprakstam!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s